Головна : Новини

Які бувають аксесуари для зброї?

, 16:05
0 567

аксесуари для зброїЯкщо Ви власник пневматичної зброї або тільки збираєтеся ним стати, то повинні знати, що без спеціальних аксесуарів для мисливської зброї обійтися просто неможливо. Так як деякі деталі з часом вимагають постійного догляду або заміни, особливо ті частини, що виготовлені з пластика.

Іноді можна зустріти варіанти, коли аксесуари для мисливської зброї можуть вже йти в комплекті зі зброєю, яку Ви купуєте в інтернет магазині. Але найчастіше, можна зустріти саме окремі комплекти збройових аксесуарів, хоча на такі комплекти ціна буде значно вища, ніж на ті, що купуються разом зі зброєю. Все буде залежати від виробника і комплектації того чи іншого товару, а так само моделі зброї.

У будь-якому випадку аксесуари для рушниці просто необхідні, якщо Ви хочете мати перевагу, функціональність і зручність у використанні на полюванні або на змаганнях. Якісні аксесуари для будь-якої зброї це завжди запорука відмінних результатів і перемог для спортсмена або вдале полювання у мисливця. Далі, ми розглянемо основні аксесуари для зрої що пропонує Воєнторг.

Які бувають аксесуари для зброї?

Аксесуари для зброї існують різних видів і під різноманітними брендами, але кінцева мета у них у всіх одна - якісно поліпшити результат пострілу і зручність стрільби в цілому.

З основних аксесуарів для зброї можна виділити такі групи:

 1. кріплення для прицілів:
 2. кріплення (база);
 3. кільця;
 4. планки, адаптершини;
 5. спеціальні посадочні місця.

Приклад, цівки, пістолетні рукоятки:

 • газова трубка;
 • обвіс тактичний;
 • кронштейни під підствольні ліхтарі;
 • пістолетні рукоятки;
 • передня рукоятка (рукоять перенесення вогню);
 • цівку;
 • мушки;
 • чоки, подовжувачі стовбура.

Дульні пристрої:

 1. глушники;
 2. дулове гальмо ДТК;
 3. саундмодератори;
 4. сошки і упори для стрільби;
 5. фальшпотрони;
 6. потиличник (вставки для приклада);
 7. пристрій зниження віддачі;
 8. антабки;
 9. патронташі та погонні ремені;
 10. ложі і т. д.

Так само окремо можна виділити аксесуари для тюнінга зброї і різноманітні чохли і кейси для зброї і аксесуарів до нього.

Якщо говорити про пневматичну зброю та аксесуари для неї, то не можна не згадати про аксесуари для рушниці, які зменшують віддачу при пострілі у пружинно-поршневій пневматиці. Саме для цього і для багато чого іншого існує незліченна різноманітність аксесуарів, велика частина з якого не продається в простих збройових магазинах і тим більше в такому розмаїтті.

Де купити аксесуари для зброї в Україні?

Якщо ви шукайте якісні аксесуари для зброї в Україні, ви на вірному шляху. Саме в інтернет магазині https://tacticalgear.ua, ви знайдете широкий асортимент різноманітних аксесуарів для вашої рушниці і пневматики. Тут ви знайдете відповідні аксесуари для своєї зброї, ціна яких вас приємно порадує. Телефонуйте і кваліфіковані консультанти допоможуть вам вибрати і купити аксесуари для зброї за вигідною ціною.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ