Головна : Новини

Заміна радіаторів опалення: Що потрібно знати?

, 16:59
0 615

заміна радіатораОстаннім часом всі СМІ гудуть про глобальну кризу та нестачу природних ресурсів. Як результат, люди починають утеплювати свої будинки, замінювати опалювальні котли на більш сучасні, ну і звісно ж, труби та радіатори. Саме про заміну останніх ми і поговоримо далі, а розповість нам про це співробітник компаніії "МОС-МОНТАЖ": http://mos-montage.ru/.

Настільки рідкісна, але така важлива операція, як заміна батарей опалення, безпосередньо впливає на умови у Вашому житті: при правильно виконаній роботі в Вашій квартирі буде тепло. Але і навпаки - допущені помилки можуть стати істотною проблемою в зимові морози. Тому слід пам'ятати деякі ключові нюанси (або ж повністю довірити вирішення питання професіоналам з компанії "МОС-МОНТАЖ").

Першочергово терба дізнатися:

  1. Величину робочого і випробувального тиску в тепломережі;
  2. Точний діаметр трубопроводу, що підводить;
  3. Тип підключення батареї (однотрубний або двотрубний);
  4. Яка саме котельня опалює Ваш будинок - центральна або індивідуальна.

З приводу останнього пункту: в тепломережі центрального опалення зазвичай погано контролюється склад води - тому заміна батарей опалення в квартирі не рекомендована на сталеві радіатори (особливо - дорогі тонкостінні): великий шанс виникнення корозії.

Вибираємо радіатор:

  • За робочому тиску;
  • За матеріалом, з якого він виготовлений;
  • За кількістю секцій.

В цьому випадку слід уточнити: еслізамена чавунного радіатора опалення буде здійснюватися на алюмінієвий - бажано знати показник кислотності води в тепломережі. В ідеалі він повинен знаходитися в межах рН 7-8.
Вибираємо компанію-виконавця

Деякі операції, без яких невозможназамена труб і радіаторів опалення, повинні виконуватися тільки досвідченими фахівцями і з використанням певного обладнання. В іншому випадку Ви можете просто залити свою квартиру і квартиру сусідів знизу, або ж допустити помилки при установці - і взимку мерзнути через недостатнє обігріву приміщення. Поетомузамена труб і радіаторів отопленіяпрактіческі завжди виконується профільної фірмою. У рішенні подібного питання Ви можете звертатися в нашу компанію - кваліфіковані зварювальники мають необхідний досвід, освіту і обладнання - що дозволяє легко впоратися з поставленим завданням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ