Головна : Новини

Желейні цукерки: Що потрібно знати?

, 17:58
0 1286

СолодощіВибираючи солодощі, багато людей віддають перевагу саме желейним цукеркам, вважаючи їх найменш шкідливими з усього розмаїття десертів. При цьому, більшість любителів желейок, відзначають не тільки смак, але і користь такого десерту. На додаток заманюють різноманітності форм і кольори. До речі, в Києві купити желейні цукерки за доступною ціною можна в інтернет-магазині http://candy.kiev.ua/. Тут до вибору покупців метелики, ведмедики, зерна, корівки, удави, пляшки коли і все з желе. Незвичайна форма і різноманітність смаків підкуповують любителів солодкого. Але чи дійсно цукерки з желе приносять користь? Спробуємо в цьому розібратися.

Желейки: Користь чи шкода?

Різноманітність фігурок желейних цукерок дійсно вражає. Класичним варіантом є сердечка, лимонні і апельсинові дольки, а також квадратний або прямокутний мармелад, з обох сторін посипаний цукром. Розбираючись що приносить мармелад: шкоду чи користь, в першу чергу, варто пройтися по складу.

Желейні цукерки робляться на основі желатину, а це дуже корисна речовина для нашого організму. Ну а найкращими є цукерки на агар-агарі. Але, такі вироби коштуватимуть трішки дорожче. Хоча користі для організму у них більша. Пектин, що входить до складу таких цукерок приносить організму людини корисні речовини, які виводять шкідливі речовини з організму, а також таку речовину, яка позитивно впливає на стан шкіри, ріст нігтів і волосся.

Також, до складу желейних цукерок входить цукор-пісок і фруктові наповнювачі. Наповнювачами для кольору та смаку виступають соки і варення. Саме вони є джерелом вітамінів для нашого організму. Але, якщо перед вами цукерки дуже насиченого кольору, то, швидше за все виробник використовував харчові барвники. Занадто виражений аромат свідчить про наявність ароматизаторів. А всі ці компоненти не дуже корисні для нашого організму.

Частина мармеладу для привабливості і досягнення солодокого смаку покривають цукровим піском. А ось на поверхню іншого виду желейок, для досягнення глянцевого блиску, поверхню покривають воском. Така речовина токсична для нашого організму, робить негативний вплив на роботу печінки та шлунка.

Також варто згадати, що желейні цукерки низькокалорійні, що є відмінним рішенням для тих ласунів, хто стежить не за станом своєї фігури. З вищеописаного варто зробити висновок, що желейні цукерки відносяться до ряду корисних солодощів. Ось тільки вибираючи цукерки, варто віддавати перевагу натуральній сировині, що дозволить отримати максимум користі з продукту.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ