Кому потрібні послуги бухгалтера?
А кому вони не потрібні? - скажете Ви, вони потрібні всім підприємцям, адже від надання звітів до податкової інспекції і фонди не звільняють навіть початківців... А підприємець-початківець, як правило, звалює на свої плечі функції директора, менеджера, водія і т. д. І грошей на великий штат співробітників у нього немає. Хто ж буде вести бухгалтерію?
Так я і сам порахую прихід / витрати скажете Ви, і будете праві. А як щодо квартального звіту? І, звичайно, Ваш "Патріотизм закінчується, коли мова заходить про податки." Де ж вихід? Вихід є - потрібні разові послуги бухгалтера. До речі, якісні бухгалтерские услуги в Киеве можна замовити в ТОВ "Хоттей -7".
У Вас налагоджений бізнес, але кількість фінансових операцій в квартал невелика? Тоді Вам теж варто довірити ведення бухгалтерського обліку та звітності професійному бухгалтеру-аутсорсеру. Чому? - запитайте Ви. А тому, що штатному бухгалтеру ви платите не просто за роботу, а й за перебування на робочому місці. А аутсорсеру Ви заплатите тільки за роботу.
Ваша вигода очевидна:
- економія на зарплаті;
- економія на відрахуваннях до фондів;
- не потрібно виділяти робоче місце;
- не потрібно забезпечувати технікою і т. д.;
- не потрібно купувати програми і виписувати періодичні видання, необхідні бухгалтеру для роботи.
Також необхідно враховувати, що бухгалтер в самий невідповідний момент може захворіти або відправитися в декретну відпустку або в простій, оплачувана відпустка. Наприклад, в період здачі податкової звітності.
Отже, щоб оптимізувати витрати хоча б на утримання бухгалтера, потрібно укласти договір на бухгалтерські послуги. Наприклад, послуги бухгалтера зі складання звіту. Вони знадобляться тільки тоді, коли цей звіт потрібно скласти. При такому підході до справи, Ви завжди знаєте, за що Ви платите!
Нульова звітність
Припустимо, Ви здаєте нульову звітність. Яка буде на це реакція податківця? «Непередбачувана» - скажете ви. І помилитеся. Передбачувано негативна. Чим же ви займалися, що підсумком Вашої роботи стала нульова звітність?
Нульова звітність здається в тому випадку, якщо підприємець протягом року не вів ніякої господарської діяльності. Згідно із законом, нульова звітність здається в обов'язковому порядку, якщо за певний період фірма не зареєструвала жодної фінансової угоди і не провела жодної грошову операцію. Навіть, якщо, наприклад, компанія тільки-тільки зареєструвалася і готується до відкриття, вона все одно здає нульову звітність.
Слід враховувати, що несвоєчасна здача нульової звітності, влёчёт за собою штрафні санкції. Початківці фірми, які через те, що вони тільки починають, не мають в штаті бухгалтера, часто піддаються штрафам.