здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Кому потрібні послуги бухгалтера?

Вересень 18 2018

бухгалтерА кому вони не потрібні? - скажете Ви, вони потрібні всім підприємцям, адже від надання звітів до податкової інспекції і фонди не звільняють навіть початківців... А підприємець-початківець, як правило, звалює на свої плечі функції директора, менеджера, водія і т. д. І грошей на великий штат співробітників у нього немає. Хто ж буде вести бухгалтерію?

Так я і сам порахую прихід / витрати скажете Ви, і будете праві. А як щодо квартального звіту? І, звичайно, Ваш "Патріотизм закінчується, коли мова заходить про податки." Де ж вихід? Вихід є - потрібні разові послуги бухгалтера. До речі, якісні бухгалтерские услуги в Киеве можна замовити в ТОВ "Хоттей -7".

У Вас налагоджений бізнес, але кількість фінансових операцій в квартал невелика? Тоді Вам теж варто довірити ведення бухгалтерського обліку та звітності професійному бухгалтеру-аутсорсеру. Чому? - запитайте Ви. А тому, що штатному бухгалтеру ви платите не просто за роботу, а й за перебування на робочому місці. А аутсорсеру Ви заплатите тільки за роботу.

Ваша вигода очевидна:

  • економія на зарплаті;
  • економія на відрахуваннях до фондів;
  • не потрібно виділяти робоче місце;
  • не потрібно забезпечувати технікою і т. д.;
  • не потрібно купувати програми і виписувати періодичні видання, необхідні бухгалтеру для роботи.

Також необхідно враховувати, що бухгалтер в самий невідповідний момент може захворіти або відправитися в декретну відпустку або в простій, оплачувана відпустка. Наприклад, в період здачі податкової звітності.

Отже, щоб оптимізувати витрати хоча б на утримання бухгалтера, потрібно укласти договір на бухгалтерські послуги. Наприклад, послуги бухгалтера зі складання звіту. Вони знадобляться тільки тоді, коли цей звіт потрібно скласти. При такому підході до справи, Ви завжди знаєте, за що Ви платите!

Нульова звітність

Припустимо, Ви здаєте нульову звітність. Яка буде на це реакція податківця? «Непередбачувана» - скажете ви. І помилитеся. Передбачувано негативна. Чим же ви займалися, що підсумком Вашої роботи стала нульова звітність?

Нульова звітність здається в тому випадку, якщо підприємець протягом року не вів ніякої господарської діяльності. Згідно із законом, нульова звітність здається в обов'язковому порядку, якщо за певний період фірма не зареєструвала жодної фінансової угоди і не провела жодної грошову операцію. Навіть, якщо, наприклад, компанія тільки-тільки зареєструвалася і готується до відкриття, вона все одно здає нульову звітність.

Слід враховувати, що несвоєчасна здача нульової звітності, влёчёт за собою штрафні санкції. Початківці фірми, які через те, що вони тільки починають, не мають в штаті бухгалтера, часто піддаються штрафам.

← Локшина: Яєчна пшенична... Як правильно вибрати... 
Переглядів: 145
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен