Забрус. Всього лише чудодійна воскова кришечка
Людство здавна займалося заготівлею продуктів для тривалого зберігання в суворий период. Бджоли надходять також і зі своїм медом. Вони консервують його і запечатують стільники особливим способом за допомогою воску. Така воскова кришечка називається забрус. Бджолярі її зрізають з сот, а потім відправляються. Вона унікальна за своїм складом і фармакологічними властивостями. Крім воску там присутній прополіс і особливі ферменти з слини бджіл, проЛада антисептичну і бактерицидну властивість, а також пилок. Цього складного складу забруса не може протистояти одна бактерія або вірус.
Від шлункових хвороб і похмілля
Забрус вельми ефективний у лікуванні запалення пазух носа, нежиті, застуди, ангіни і гаймориту. Чудово дезінфікує порожнину рота, виліковує такі захворювання як пародонтоз, гінгівіт, стоматит. Крім вищевказаного « воскова кришечка » добре себе показала в лікуванні та профілактиці хвороб шлунка. Протипоказання і передозування у застосуванні забруса практично відсутні. За проковтнула забрус будь шлунок скаже « спасибі & raquo ;. Проходячи по кишечнику, він діє, як абсорбент, вбираючи шлаки і забилися в складки частинки їжі.
Вчені, провівши дослідження прийшли до висновку, що повторити склад забруса в лабораторних умовах неможливо, а ось – запросто.
Компоненти і вітаміни,їх яких складається забрус, зміцнюють імунну систему і підвищує опірність організму до простудних захворювань в осінньо-зимовий період у дітей і дорослих. Особливо хочеться підкреслити, що забрус не знищує корисні бактерії в організмі, не викликає дисбактеріоз і звикання. Як не покажеться дивним, але забрус добре допомагає при симптомах пзахмелівши, очищаючи організм і стимулюючи залози внутрішньої секреції.