Головна : Новини

Пологи в США: довіртеся компанії Статус МЕД!

, 11:12
0 560

Цілком природним моментом є закономірно виникає питаннябагатьох вагітних жінок: куди поїхати народжувати і кому довірити настільки складне і відповідальне питання? В Європу їхати восени, взимку або навесні сенсу не має через аналогичности кліматичних умов і рівня медицини в порівнянні з нашою країною. І тут приходить в голову думка про те, щоб пройшли саме з компанією Статус Мед - у відмінних теплих кліматических умовах, з високим сервісом обслуговування, чуйним і уважним медичним персоналом.

Компанія Статус Мед надає в повному обсязі своїм клієнтам інформацію щодо провідних клінік, з якими активно співпрацює, фахівцям, оренду автомобіля, апартаментів, тонкощам оформлення документів іпр. Іншими словами, майбутня мама їде в Америку з уже готовим багажем знань, в передчутті чудово відпочинку в Каліфорнії, можливістю відмінно провести свій час, оздоровитися і подумати про майбутнє своєї дитини, який отримає подвійне громадянство з масою перспектив, що відкриваються.

Мар'яна Бубучя - гордістьнашої клініки, входить в штат фахівців з проведення такого заходу як пологи в США. Вона безпосередньо займається вагітними жінками - їх обстеженням, консультуванням. Цей висококваліфікований фахівець, справжній професіонал в області акушерства та гінекології, прийняла успішно велика кількість пологів у відомих діячів культУрів і мистецтва, політики, постійно вдосконалює свої практичні та теоретичні навички.

При необхідності, ми підберемо спеціально для вас програми з екстракорпорального запліднення, сурогатне материнство. Тут, в Америці до даного питання підходять з особливою педантичністю, повагою і пошаною. Гарантирования повна конфіденційність отриманої інформації про матір (рідний, сурогатної) і майбутню дитину.

Компанія Статус Мед - це якийсь рятівний круг, кинутий сімейним парам або просто забезпеченим жінкам для успішних і престижних пологів в Америці, які вони будуть згадувати з ніжністю і теплотою всюсвоє життя. Доступною цінової політики за надані послуги, робить нашу компанію варіантом вибору номер один.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ