здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Пологи в США: довіртеся компанії Статус МЕД!

Жовтень 22 2014

Цілком природним моментом є закономірно виникає питаннябагатьох вагітних жінок: куди поїхати народжувати і кому довірити настільки складне і відповідальне питання? В Європу їхати восени, взимку або навесні сенсу не має через аналогичности кліматичних умов і рівня медицини в порівнянні з нашою країною. І тут приходить в голову думка про те, щоб пройшли саме з компанією Статус Мед - у відмінних теплих кліматических умовах, з високим сервісом обслуговування, чуйним і уважним медичним персоналом.

Компанія Статус Мед надає в повному обсязі своїм клієнтам інформацію щодо провідних клінік, з якими активно співпрацює, фахівцям, оренду автомобіля, апартаментів, тонкощам оформлення документів іпр. Іншими словами, майбутня мама їде в Америку з уже готовим багажем знань, в передчутті чудово відпочинку в Каліфорнії, можливістю відмінно провести свій час, оздоровитися і подумати про майбутнє своєї дитини, який отримає подвійне громадянство з масою перспектив, що відкриваються.

Мар'яна Бубучя - гордістьнашої клініки, входить в штат фахівців з проведення такого заходу як пологи в США. Вона безпосередньо займається вагітними жінками - їх обстеженням, консультуванням. Цей висококваліфікований фахівець, справжній професіонал в області акушерства та гінекології, прийняла успішно велика кількість пологів у відомих діячів культУрів і мистецтва, політики, постійно вдосконалює свої практичні та теоретичні навички.

При необхідності, ми підберемо спеціально для вас програми з екстракорпорального запліднення, сурогатне материнство. Тут, в Америці до даного питання підходять з особливою педантичністю, повагою і пошаною. Гарантирования повна конфіденційність отриманої інформації про матір (рідний, сурогатної) і майбутню дитину.

Компанія Статус Мед - це якийсь рятівний круг, кинутий сімейним парам або просто забезпеченим жінкам для успішних і престижних пологів в Америці, які вони будуть згадувати з ніжністю і теплотою всюсвоє життя. Доступною цінової політики за надані послуги, робить нашу компанію варіантом вибору номер один.

← Забрус Всього лише... Класифікація виниров  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен