здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Класифікація виниров

Жовтень 23 2014

Напевно, немає на землі такої людини у якого хоч раз у житті не захворів зуб. Досить часто зустрічються люди, які час від часу відвідують стоматологічний кабінет, причому не для профілактичного огляду, а для вирішення конкретних (найчастіше запущених) проблем. Простим карієсом нікого не здивуєш, адже він буває майже у кожного, та й то не один раз. Більш складно вилікувати його ускладнення - пульпіт, періодонтит і т.п. Це буде і дорожче, і бОльне. Все це в принципі стандартні процедури, але бувають випадки, коли необхідно відкоригувати дефекти окремих зубів або цілого зубного ряду. У цих випадках використовується технологія на основі виниров або Люмініри. Вони являють собою накладні пластинки з композитних, полімерних або керамічних матеріалів. Їх основне призначення -імітування зовнішнього шару зуба. Якщо розглядати більш скрупульозно, то вініри виконують або коригувальну (усунення дефектів), або захисну (захист емалі від зовнішніх агресивних чинників) функції. За методом виготовлення вініри виділяють у дві основні групи: терапевтичні (виготовлення відбувається в кабінеті стоматолога, за місцем з композитітов, які за своїм складом схожі з матеріалом пломб) і ортопедичні (виготовлення проводиться в лабораторних умовах за попередньо зробленому зліпком зуба). Ціноутворення у сфері установки вінірів відбувається за двома основними критеріями: вартість матеріалів і вартість роботи. І той, і інший критерій можуть мати досить широкий діапазоне цін залежно від потреб і можливостей клієнта. Приміром, терапевтичної категорії знаходиться в межах від 1000 до 5000 грн, а ось ортопедичні стоять аж до 15000 грн. Вініри - це прекрасна альтернатива звичайної реставрації, оскільки не вимагає анестезії, обточування зуба.

← Пологи в США: довіртеся... Користь чаю для нирок  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен