Головна : Новини

З чого почати вибір косметологічного обладнання?

, 14:26
0 1536
косметологічне обладнання

Далеко не кожен підприємець або навіть практикуючий косметолог, встав на стежку ведення власного бізнесу у сфері естетичної косметології, може з упевненістю вибрати безпрограшні варіанти пропонованих послуг. Сучасних і класичних методик в боротьбі за красиве, струнке тіло, здорову, чисту шкіру nf волосся на стільки багато, що у будь-якого бізнесмена відразу виникає цілком резонне питання: "Як вибрати найбільш підходящу, а головне, прибуткову стратегію бізнесу?".

Сучасна косметологія не стоїть на місці: щорічно у світі наукових розробок з'являються інноваційні методики, устаткування та інструменти, здатні зробити вас успішним підприємцем. З чого ж почати оснащення косметологічного кабінету в салоні краси або відділення косметології в складі клініки? Зрозуміло, що з підбору професійного високотехнологічного обладнання, яке дозволить забезпечити ефективність проведених процедур. Ну а як це правильно зробити нам розповіть співробітник інтернет-магазину Cosmo-prof.com.ua, в якому безпосередньо можна придбати якісне косметологічне обладнання в Україні.

Секрети вибору хорошого косметологічного обладнання

Величезний вибір апаратних методик вражає уяву: лазерне шліфування, лазерна терапія, лазерна біоревіталізація, квантова терапія, релаксотерапія, кавітація, фракційний фототеомоліз, фотоомолоджування, ультразвукова ліпосакція, мікрострумова терапія й багато інших.

Підбір обладнання — це копітка робота, грамотна реалізація якої в кінцевому рахунку призведе до процвітання вашого дітища. Ринок косметологічних апаратів сьогодні знаходиться в самому розквіті, заплутатися у всьому різноманітті можливих варіантів дуже легко. Тому, перш ніж займатися активним пошуком, визначитеся з кількістю, видом методик і обладнання, ціновим сегментом і асортиментом послуг, що надаються.

Так само не варто забувати про те, що необхідно знайти золоту середину — якість, інновації та ефективність: потужний апарат, що дозволяє виконувати процедури за останніми передовими технологіями, що дає на виході чудові результати та задоволених клієнтів, готових приходити до вас знову і знову.

Італійські, іспанські, китайські, корейські, японські, американські й навіть російські заводи-виробники тримають руку на пульсі наукових розробок, надаючи на ваш вибір моделі, зроблені за останнім словом техніки. Найбільш вдалі апарати з точки зору безпеки, комфорту та ефективності це:

  • Діодні лазери. Вони дозволяють максимально безболісно проводити сеанси епіляції на будь-якому фототипи шкіри.
  • Вакуумно-роликові системи та кавітація. Дають прекрасні результати в роботі по позбавленню від целюліту і додають шкірі пружності.
  • Неодимові лазери (ND-YAG). Дозволяють проводити унікальну процедуру карбонового пілінгу, видалення перманентного макіяжу і татуювань.
  • Апарати з функцією фотоомолодження (IPL). Ефективний метод видалення ороговілих поверхневих шарів шкіри, пігментних плям і судинних зірочок за допомогою широкосмугового імпульсного світла.

Ціна на професійне косметологічне обладнання, як правило, варіюється від чотирьох до сотні тисяч доларів. Це залежить, звичайно, і від бренду, і від якості комплектуючих, від того, на скільки відпрацьована та чи інша методика, враховується її популярність та ефективність. Так, наприклад, європейські косметологічні апарати, як правило, коштують на порядок дорожче своїх аналогів з Кореї та Китаю.

Заведено вважати, що якщо апарат належить заводу-виробнику з Аргентини, значить устаткування цілком і повністю вироблено та зібрано в Аргентині. Однак, частою практикою заводів стало таке явище як передача виробництва сторонній організації в Китай, іншими словами аутсорсинг. Неймовірна здатність китайських фахівців миттєво копіювати будь-яку найскладнішу технологію, сьогодні дала нам можливість купувати косметологічні апарати за доступнішими цінами без втрати в якості процедур. Але, звичайно, якщо говорити про довговічність та працездатності, то багато китайських моделей поки все ще поступаються своїм європейським побратимам.

Любителям підтримувати вітчизняного виробника теж є, де розгулятися. Питання тільки в тому, яку суму ви готові на це витратити?

Визначившись з ключовими моментами покупки та знаючи заявлену і відповідну вам ціну, вам не складе труднощів прорахувати економічну ефективність та окупність придбаного устаткування. Це допоможе вам дізнатися на скільки грамотними й правильними будуть ваші капіталовкладення в даний проект.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ