Головна : Новини

Гарячий шоколад Sweet Woman - краса зі смаком.

, 10:53
0 2372

Гарячий шоколад Sweet Woman

Пропонуємо Вашій увазі другий продукт серії «Харчова Індустрія», або кулінарної косметики - гарячий шоколад «Солодка жінка». Густий, підбадьорливий напій з насиченим шоколадним смаком - джерело Вашої енергії, молодості і краси.
Стародавні ацтеки вважали шоколад напоєм богів. Від ацтекського чоколатль (пінна вода) і відбулося слово шоколад - «шоколад». Потрапивши в Європу разом з конкістадорами, довгий час шоколад був доступний лише вищого світу. Чашечка гарячого шоколаду на десерт стала ознакою гарного смаку у вищому суспільстві всієї Європи, знаком достатку і респектабельності. Йому приписувалися багато лікувальні властивості, в тому числі властивості афродізіака.
Какао стимулює в організмі синтез ендорфінів, що викликають відчуття насолоди і задоволення, а також серотоніну, що підвищує життєвий тонус і перешкоджає розвитку депресії.
Останні дослідження виявили, що в чашці какао міститься антиоксидантів вп'ятеро більше, ніж у чорному чаї, втричі більше, ніж у зеленому чаї та вдвічі більше, ніж у червоному вині.
Вхідний до складу напою коензим Q10 грає найважливішу роль в енергетичних процесах, що протікають в клітинах нашого тіла. Відкриття в 70х рр. цього незвичайно ефективного анти-вікової інгредієнта неспроста удостоїли Нобелівської премії: від нього, в першу чергу, залежить термін життя клітини, а значить - здоров'я, молодість і правильне функціонування всіх органів. Він уповільнює процеси старіння і продовжує молодість шкіри. Крім цього, він зміцнює серцево-судинну систему.
Вітамін С - найважливіший вітамін для здоров'я нашої шкіри, зубів і волосся. Він бере участь у всіх відновних процесах в шкірі, відповідає за її пружність і кількість зморшок. Також вітамін С сприяє зміцненню імунітету, виведенню з організму токсинів.

Женьшень китайська медицина вважає «коренем життя», що дає здоров'я і подовжує молодість. Він є прекрасним адаптогеном, що дозволяє організму боротися з наслідками фізичного і психічного стресу. Женьшень підвищує життєву активність і працездатність, знижує стомлюваність, відновлює втрачені сили.
Екстракт женьшеню підвищує пружність шкіри, прискорює регенерацію клітин епідермісу, нормалізує водно-сольовий і білковий баланс, збагачує киснем клітини шкіри, сприяє виробництву ліпідів шкіри.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ