Головна : Новини

Що являє собою дезінфекція

, 13:12
0 787

Дезінфекція - це комплекс заходів, які спрямовані на те, щоб знищити шкідливих комах. Вона включає в себе і профілактику. До таких комах відносять домашніх мурашок, тарганів, вошей, гризунів, бліх і т.д.

Гризуни приносять шкоду своїм сусідством, тобто псують урожай, передають різні захворювання і просто ведуть себе, як господарі в нашому домі. З давніх віків вони були непроханими гостями майже в кожному будинку із тих пір з ними намагаються боротися. Сьогодні впорається з незваних гостей вам допоможуть спеціалізовані компанії, наприклад, у Підмосков'ї - це.

Найефективнішим методом була отрута, який підсипали для мишей. Сьогодні ви можете зустріти в спеціалізованих магазинах різні їх види. Також використовують і пасткиі. Але обов'язково після того, як гризун буде спійманий, потрібно провітрити і окропити її, це допоможе знищити запах, що відлякує інших тварин. Сьогодні більшість використовує приманки для мишей і щурів. Це корм для них, який вміщує в себе отруйні речовини. Гризун, який пробував цю отруєну їжу, гине через 410 днів. Раніше ці преПараті мало користувалися популярністю, оскільки після них гризуни дохли в приміщеннях і від них з часом йшов неприємний запах, проте зараз вони створені так, що шкідники починають задихатися і шукають відкрите приміщення.

Якщо говорити про методи знищення їх, то їх ділять на 3 види: фізичні, хімічні і біологіческіе. Фізичний метод полягає в тому, що за допомогою, дезінфікують за допомогою хімічних речовин, а біологічні - за допомогою інших комах або тварин.

Сучасні методи знищення комах дуже ефективні і крім того, є безпечними для життя людей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ