Головна : Новини

Міжхребцева грижа: причини появи, симптоми, лікування

, 12:17
0 742

Сьогодні кожна третя людина страждає міжхребцевої грижі. Лікарі рекомендують різні способилікування даного захворювання. Найбільш поширеним методом є хірургічна операція з видалення протрузии. Але оскільки будь-яке хірургічне втручання не проходить безслідно, і всі операції на хребті пов'язані з певним ризиком, багато пацієнтів все-таки вибирають. Давайте далі розглянемо чому з'являються міжхребетні грижі.

Причини появи міжхребцевої грижі

Отже, до основних причин появи грижі хребта відносять: старіння диска і втрати їх еластичності, порушення правильної постави, зайві навантаження, недостатній розвиток корсета м'язів, наслідки після травм, порушення в організмі водно-сольового обміну, надмірна вага. Для профілактики даного захворювання рекомендується застосовувати вакуум-терапію та лікувальну фізкультуру. Хоча найкращим способом уникнути виникнення даного захворювання - є ведення правильного способу життя і постійно зміцнювати м'язи. &Nbsp;

Симптомами грижі хребта є:

1. Виникнення сильного болю в певній галузі на спині.
2. Ви відчули слабкість пальчиків.
3. Болі в попереку.
4. Обмеження маневреності хребта.
5. Головні болі, які включають і запаморочення.
6. "Стрибки" тиску.
7. Виникнення больових відчуттів в нозі, починаючи від стегна і закінчуючистопою.

Лікування міжхребцевої грижі

Якщо ви вирішити позбутися грижі за допомогою безоперационного методу, то рекомендується займатися лікувальною гімнастикою. Її слід виконувати кожен вечір і постійно збільшувати навантаження. Вона допомагає зміцнити спинні м'язи і нормалізує їх работ. Непогано, якщо ви займетеся і плаванням. Коли ж ви схиляєтеся до народних засобів, то прекрасно тут допоможе масаж, який робиться з муміє, маслом ялиці і медом. Однак кращого результату можна досягти, якщо вранці втирати настій з лаконосу. Днем робити розтирання з шабельника, а ввечері проводити медовий масаж.

Пам'ятайте, що хребет - це один з найважливіших складових людського організму. Дбайте про нього кожен день!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ