Головна : Новини

Вибираємо найкращі курси перукаря

, 00:15
0 637

Перукарське мистецтво – одне з найскладніших в сучасному світі. Авсе тому, що воно постійно розвивається, змінюється, ускладнюється і вдосконалюється. І щоб домогтися на цьому терені успіху і стати одним з кращих, необхідно постійно вдосконалюватися, покращувати свої навички, знання, поповнювати свій досвід. Якщо ж ви тільки плануєте вступити в цей світ краси стрижок і зачісок, тоді важливо знати, що обучение повинно відразу бути високоякісним і сучасним – відповідати всім останнім тенденціям, технікам і пропонувати вам всі необхідні знання з перукарського мистецтва.

Тому слід ретельно вибирати, на яких ви плануєте навчатися або підвищувати свій кваліфікаційний рівень. В рамках навчання ви повинні освоїти фундаментальні техніки, необхідні для роботи в майбутньому в будь-якому найпрестижнішому салоні краси. Також таке навчання має забезпечити вас первинними професійними навичками, отриманими від стилістів-практиків, успішних представників цього бізнесу. Саме такі курси і пропонує VT Academy, забезпечуючи дипломомМіністерства освіти і науки України кожного, хто успішно пройде навчання. Крім цього диплома надається і диплом від самої академії, з яким пристрій на роботу пройде значно легше і успішніше. Відвідати курси ви можете в багатьох містах, зокрема в столиці, в Одесі, а також закордоном – в Кишиневі, Мінську, Вільнюсі та вінших містах.

Які знання ви отримаєте під час навчання, крім основної теорії? Навички ескізування, тобто вміння складати ескізи своїх майбутніх (планованих) робіт; пройдете fashion-стилістику, навчитеся створювати вечірні укладки і зачіски, навчитеся класичним технікам накруток, вмінню виконувати химичеську   біо-завивку, колористику. Також проводиться навчання роботи з чоловічими і жіночими стрижками (навчання тим і іншим різним технікам), а після їх освоєння навчитеся комбінувати техніки стрижок. Ну і дуже важливий етап навчання та роботи в майбутньому – вміння презентувати свої роботи. Важливо, що відвідування даних курсів не передбачалоет вікових обмежень – немає віку, в якому пізно втілити свою мрію стати перукарем, стилістом. Також немає обмежень на рівень підготовки – навіть якщо раніше ви не знали, з якого боку приступити до фарбування волосся, стрижці або створення зачіски, то після даного навчання робити це ви зможете практично з закритими очейами. Головне бажання і запис на курси з вашого боку, а все інше дадуть вам викладачі VT Academy.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ