здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вибираємо найкращі курси перукаря

Квітень 24 2015

Перукарське мистецтво – одне з найскладніших в сучасному світі. Авсе тому, що воно постійно розвивається, змінюється, ускладнюється і вдосконалюється. І щоб домогтися на цьому терені успіху і стати одним з кращих, необхідно постійно вдосконалюватися, покращувати свої навички, знання, поповнювати свій досвід. Якщо ж ви тільки плануєте вступити в цей світ краси стрижок і зачісок, тоді важливо знати, що обучение повинно відразу бути високоякісним і сучасним – відповідати всім останнім тенденціям, технікам і пропонувати вам всі необхідні знання з перукарського мистецтва.

Тому слід ретельно вибирати, на яких ви плануєте навчатися або підвищувати свій кваліфікаційний рівень. В рамках навчання ви повинні освоїти фундаментальні техніки, необхідні для роботи в майбутньому в будь-якому найпрестижнішому салоні краси. Також таке навчання має забезпечити вас первинними професійними навичками, отриманими від стилістів-практиків, успішних представників цього бізнесу. Саме такі курси і пропонує VT Academy, забезпечуючи дипломомМіністерства освіти і науки України кожного, хто успішно пройде навчання. Крім цього диплома надається і диплом від самої академії, з яким пристрій на роботу пройде значно легше і успішніше. Відвідати курси ви можете в багатьох містах, зокрема в столиці, в Одесі, а також закордоном – в Кишиневі, Мінську, Вільнюсі та вінших містах.

Які знання ви отримаєте під час навчання, крім основної теорії? Навички ескізування, тобто вміння складати ескізи своїх майбутніх (планованих) робіт; пройдете fashion-стилістику, навчитеся створювати вечірні укладки і зачіски, навчитеся класичним технікам накруток, вмінню виконувати химичеську   біо-завивку, колористику. Також проводиться навчання роботи з чоловічими і жіночими стрижками (навчання тим і іншим різним технікам), а після їх освоєння навчитеся комбінувати техніки стрижок. Ну і дуже важливий етап навчання та роботи в майбутньому – вміння презентувати свої роботи. Важливо, що відвідування даних курсів не передбачалоет вікових обмежень – немає віку, в якому пізно втілити свою мрію стати перукарем, стилістом. Також немає обмежень на рівень підготовки – навіть якщо раніше ви не знали, з якого боку приступити до фарбування волосся, стрижці або створення зачіски, то після даного навчання робити це ви зможете практично з закритими очейами. Головне бажання і запис на курси з вашого боку, а все інше дадуть вам викладачі VT Academy.

← Застосування Доктора... Схуднення: страх перед... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен