Головна : Новини

Схуднення: страх перед змінами

, 00:22
0 540

Чому схуднення, яке завдяки наявності сучасних ефективних препаратов і різноманітних дієт є цілком реальною перспективою, так часто на підсвідомому рівні лякає людей, страждаючих надмірною вагою? Як не дивно, багатьом жінкам заважає страх перед змінами, страх перед можливістю стати іншою.

Позбутися від зайвої ваги – значить в деякому розумінні вийти ззони психологічного комфорту. Схуднення пов'язано не тільки зі зміною зовнішності, а й з певними метаморфозами у внутрішньому світі. Не спокушайтеся надіями знайти самовпевненість, лише скинувши зайві кілограми. Вас може спіткати розчарування, коли ви помітите, що, хоч і здобули стрункість, ваші взаємини з людьми не змінилися.Може виявитися так, що людина підсвідомо не хоче боротися з проблемою зайвої ваги, оскільки йому важко вийти з тіні, і спілкування з людьми представляє для нього велику трудність.

Надмірна вага також може бути відмовкою, коли жінка зовсім не бажає стежити за своїм зовнішнім виглядом, керуючись принципом: якщо ти товста – то витрачати час на догляд за собою вже немає ніякого сенсу, адже, як не старайся, привабливо виглядати не будеш.

Іноді жінки, самі того не усвідомлюючи, побоюються, що струнка фігура стане для них тягарем, оскільки призведе до наполегливих залицянь осіб протилежної статі. Тактрапляється, коли жінка не вміє відмовляти чоловікам, тому їй доводиться захищати себе від небажаних проявів уваги своєю зовнішністю.

Причиною, з якої дівчат підсвідомо лякає, може бути страх, що їм будуть заздрити. А іноді це боязнь того, що підтримувати відносини з ними будуть тільки з-за привабливої ??зовнішності, але аж ніяк не з інтересу до їх багатому внутрішньому світові.

Досить часто люди виправдовують свою інертність і бездіяльність проблемою надмірної маси тіла. А адже у всіх нас є приклади людей, які, незважаючи на зайву вагу, досить товариські, успішні і легко налагоджують соціальніе контакти.

Ще один психологічний бар'єр, що перешкоджає зміні зовнішнього вигляду, полягає в бажанні людини викликати співчуття у оточуючих. Корениться він в серйозній проблемі відсутності самоповаги, яке необхідно виховувати в собі точно так само, як і інші важливі для людини особистісні якості.

Отже, існує велика кількість причин, які змушують людей примиритися з проблемою зайвої ваги. Для того щоб позбутися страхів, що перешкоджають схудненню, слід потроху привчати себе до змін у житті. Простіше кажучи, почніть робити те, чого раніше не робили. Приготуйте на вечерю оригінальне страво, сходіть в ресторан, спробуйте змінити зачіску і стиль одягу, знайдіть хобі до душі, рушайте в подорож, познайомтеся з новими людьми, прочитайте книгу незвичного для вас жанру.

Ці, здавалося б, дрібниці допоможуть змінити внутрішні установки і налаштують вас на прийняття глобальних змін у вашому житті.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ