здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Теорія психоаналізу

Січень 18 2014

Основна дослідницька точка, яку підносить теорія психоаналізу, полягає в тому, що психика людини ділиться на свідомому і несвідомому. Несвідомі бажання безпосередньо мають вплив на особистість і визначають фактори, які сприяють формуванню мислення, вчинків і мотивацій. Психотерапевтична робота має масу напрямків, є однією з найстаріших технік.

Теорія психоаналізу&Ndash; психоаналітик

Психоаналітик – це фахівець в широкій області психології, для якого теорія психоаналізу дуже значима на практиці. У залежності від різних ситуацій, у будь-якої людини можуть виникнути психологічні проблеми, або розлад особистості. Робота психоаналітика спрямована на те, чоб допомогти в цьому непростому питанні. Важливим фактором є вдалий вибір висококваліфікованого психоаналітика, наприклад, такого як, психоаналітик Оксана Климчик. Перш ніж записатися на прийом, можна відвідати особистий сайт спеціаліста та ознайомитись з профілем її діяльності, а також з показниками професійних якостей. Психоаналіз створан з метою допомогти людям, знайти своє місце і комфорт в життя, відчувати себе душевно спокійно і гармонійно.

Теорія психоаналізу: Зігмунд Фрейд

Зигмунд Фрейд є засновником такого поняття як психоаналіз і. Відкриття, які зробив Зигмунд Фрейд, внесли нове розуміння пропсихіці і про людину в цілому. Через деякий час, психоаналіз був визнаний найефективнішим способом лікування таких захворювань психіки як неврози, емоційні та психічні розлади. Головним у теорії психоаналізу Зигмунда Фрейда було те, що тепер « Я » не могло вважатися центром психічної всесвіту людини. Так було виявляючиено вплив на психіку Непритомного.

Теорія психоаналізу і методи

Основні методи, які несе в собі теорія психоаналізу, можна розділити на три типи. Перший – це метод « вільних асоціацій & raquo ;, другий – аналіз переносу, третій – тлумачення сновидінь. У процесі роботи, згідно цим методам, можна пов'язати свідоме з несвідомим, перенести внутрішні психологічні конфлікти людини на поведінку або різні ситуації в реальності. Все це допомагає усунути причини занепокоєння, зрозуміти причини поведінки, визначити справжні бажання, налагодити свій психологічний стан, іжиття в цілому налаштувати на позитивну хвилю.

← Рецепт здоров'я печінки Трансфер плюс - хворобам... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен