Головна : Новини

Що таке туберкульоз

, 10:40
0 439

Така хвороба, як туберкульоз, відома всьому людству з древних часів, і, здавалося б, що ця хвороба давно повинна канути в небуття з науковими досягненнями в медицині, але все зовсім інакше. Туберкульоз надає і на сьогоднішній день велику небезпеку для людини і складну соціальну проблему масштабного дії. Статистика не радує втішними прогнозами і, хоча в наші дні туберкульоз виліковний, але все так само багато людей помирає від цієї недуги. Отже, що таке туберкульоз, як відбувається зараження, симптоми хвороби, і його профілактика.

Туберкульоз

Туберкульоз – це захворювання, викликане інфекцією палички Коха, тобто збудник хвороби мікробактерія Mycobacterium tuberculosis. Туберкульоз поширюється переважно повітряно-крапельним способом, шляхом кашлю, відхаркування, поцілунку, чхання і т.д. Для захворювання або носія туберкульозу досить вдихнути бактерію, і вже можливий повний запуск хвороби. При сильному і здоровому імунітеті організм може протистояти і ліквідувати збудник. Для цього потрібновести здоровий спосіб життя, без вживання алкоголю, сигарет, а також забезпечити себе правильним харчуванням і відсутністю стресу.

Симптоми

Якщо виникають симптоми слабкості, втрати апетиту, підвищеної температури, затяжного кашлю, який триває довше двох тижнів, можливо зараються і прояв туберкульозу. При перших підозрах на хворобу необхідно негайно забезпечити звернення до лікаря з подальшими аналізами і вказівками фахівця.

Профілактика

Також важливо відзначити, що для профілактики туберкульозу існує обстеження рентгеном і вакцинаціяия, адже бувають випадки безсимптомного протікання хвороби, і тільки так можна виявити туберкульоз.

Лікування

При виявленні цієї хвороби на ранніх стадіях та своєчасного лікування, з туберкульозом легко впоратися без подальших наслідків і ускладнень. Адже туберкульоз в наш час, Хоча як і раніше, складне захворювання, але предотвратимими і виліковне. Проблема нашого тимчасового відрізка в затягуванні лікування хвороби і не доліковування туберкульозу до кінця. Адже не дотримання лікування і рекомендацій лікаря виробляє до погіршення стану і ускладнений стану туберкульозу. Адже лікування до антибиотиковой програми являються ще високої чутливості до хвороби, чим відрізняється після їх прийому. Також при лікуванні цього захворювання потрібно не забути про народну медицину, що супроводжує додатковому оздоровленню. Такі інгредієнти, як листя мати-й-мачухи, риб'ячий жир, коріння алтея, вживання капустянки та інше покращує стан хворого, і рекомендуються для уникайтеия повторної хвилі туберкульозу, а також для рідних хворого в якості профілактики.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ