Головна : Новини

Особливості жеского світу

, 12:25
0 698

В основі будь-якої науки або діяльності, так чи інакше лежить філософія, тобто якась унікальна форма замопознанія і пізнання всього сущого у світі. Це в корені розумієш не тоді, коли це намагаються вбити в голову на заняттях з філософії в будь-якому з вузів (власне кажучи, так було і у випадку з вашим покірним слугою). Це розуміння приходить тільки тоді, коли на світ починаєш дивитися самостійно. Не дарма ж побутує така досить поширеная фраза, як "до всього треба ставитися по-філософськи".

Виходячи з цього, будь-яка людина є філософом, хоча б іноді. Це більшою мірою можна сказати про наших жінок, які всупереч усталеним у філософській науці принципам, є головними філософами в цьому світі, адже настільки багато питань і тем, кіторие цікаві жінкам (чи то з цікавості, чи то з побутових або професійних міркувань), такого обсягу інформації, який жінка хоче, або змушена обробляти, чи не обробить більшість чоловіків.

Це цілком логічно, бо у світу чоловіків (видобувачів) і світу жінок (берегинь домашнього вогнища) вчиненняпро різні зони відповідальності, як за характером, так і за різноманітністю та обсягом. Мимоволі аналізуючи світ жінок, приходиш до висновку, що це особлива філософська сфера, яку ніяк інакше, ніж з філософської точки зору не зрозуміти.

Світ жінки, як середовище їхнього спілкування

Світ жінок набагато більше багатий і різнообразна в порівнянні з чоловічим і це прекрасно видно з боку, аналізуючи життя середньостатистичної сімейної пари: чоловіка, що приходить з роботи, цікавить вечерю, футбол, гараж і т.п., а от жінку, здається часом, цікавить все і вся, що власне кажучи і пояснює популярність віртуальних тематичних ресурсів, що дозволяють жінкам обмінюючисьться своїми думками, інтересами, тобто - збагачувати свій світ.

Так от не поспішаючи і, як кажуть, з далека, ми підійшли до розкриття головної теми статті, її об'єкта, адже світ жінок, про який хочеться згадати в даному тексті, це не якесь уявне філософське стан (хоча і не без цього), а цілком реальний(В сенсі, віртуальний) інтернет блог прекрасної жінки, матері, фахівця своєї справи - Олени Макарової.

Вже хто-хто, а мати трьох дітей, головний бухгалтер та просто прекрасна жінка має що сказати, чим поділитися і про що поспілкуватися зі своїми однодумцями. Такий вражаючий професійно-життєвийсимбіоз просто зобов'язує до того, що коло інтересів буде досить широкий, а значить однозначно знайдеться коло людей, яким ці думки також будуть цікаві.

Створення та зміст блога "Світ жінок"

За власним визнанням, пані Макарова якось несподівано прийшла до того, що почала вести блоги, то їстьь віртуальні щоденники, вміст яких доступно всім користувачам. Напевно, це стало настільки захоплюючим заняттям, що перші спроби переросли у створення досить затребуваного, самостійного блог споту, яким і є "Світ жінок":. Тут можна знайти все, що цікавить в тій чи іншій мірі сучасну жінку, незалежно прот її віку:

  1. Мода, стиль, прикраси;
  2. Здоров'я, краса, косметика;
  3. Особисті, сімейні, батьківські взаємини;
  4. Дім та інтер'єр;
  5. Робота та кар'єра і багато чого інУгого.

Підсумок з усього вище сказаного вимальовується цілком логічний: викласти в одній статті всі вміст блогу просто нереально, але направити ваш інтерес туди, куди треба цілком реально. Милі жінки, приєднуйтесь до однозначно цікавого для вас "Світу жінок", спілкуйтеся, розвивайтеся і просто добрепроводите час.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ