Головна : Новини

Медична ліцензія і її отримання

, 12:25
0 328

Життя людини - це досить різноманітний процес, який визначається абсолютно різнообразними сферами. Саме тому, дійшовши до певної фази у своєму житті, коли необхідно визначатися з майбутньою професією, у людини з'являється настільки широкий спектр вибору. Аналізуючи професійну діяльність людини можна прийти до висновку, що відповідальність і рівень небезпеки у різних професій - різний. Це означає, що при здійснюваленіі певних видів діяльності, необхідно підтверджувати не тільки свій рівень професійної підготовки, але і їх відповідність вимогам професії. Перелік подібних професій строго регламентується законодавством. Однією з таких професій або точніше сфер діяльності є медична практика. Це ціла група професій, якіна перше місце ставлять життя і здоров'я людини.

Визначення поняття медичної ліцензії

Як вже було сказано вище, ведення медичної практики, як державної, так і приватної, вимагає офіційного підтвердження, яким є ліцензування. Порядок проведення ліцензування, а також видачі підтверждающего документа - ліцензії, визначається законодавчими актами Міністерства охорони здоров'я. Фактично, - це офіційний документ, сертифікат, який підтверджує право медика вести медичну практику. Це означає, що людина, як фахівець, підтвердив свою здатність виконувати позначені кваліфікаційні, організаційні та інші условия ліцензії.

Відповідальність за відсутність ліцензії

Як вже було сказано вище, будь-який медик має справу з життям і здоров'ям пацієнта, а значить зобов'язаний підтвердити свою спроможність, як фахівця. Очевидно, що наслідки помилки в такій справі вже занадто високі, а це означає, що вас чекатимуть регулярно перевірки з боку контролюючих органів. Думається не варто нагадувати, чим може обернутися ведення медичної практики без підтвердженої ліцензії. Це може загрожувати не тільки забороною на діяльність, колосальними штрафами, але й реальною кримінальною відповідальністю, у разі несприятливих наслідків професійної діяльності.

Порядок оформлення ліцензії

Враховуючи постійну мінливість нашого законодавства, на догоду явно не людей професії, а діючих чиновників. "Нова мітла мете по-новому" - так здається мовиться у відомій приказці. Це в точності збігається з ситуацією в міністерстві і підконтрольних йому ліцензійнихх центрах. Це означає, що постійно змінюються положення про атестацію та перелік документів, які необхідно подати для її проходження. У таких випадках, найкраще звертатися за допомогою в спеціальних профільним організаціям, які мають величезний досвід у сфері ліцензування (наприклад, у Києві можна звернеться в компанію « Правова допомога » ). Використання послуг подібних центрів цілком обґрунтовано, оскільки в такому випадку має місце значна економія часу, фінансів і нервів (про те скільки їх забирає ходіння по вітчизняних інстанціях, навіть нагадувати не варто).

ВВисновки

Використання послуг профільних центрів юридичної підтримки ліцензування допоможе значно скоротити і зробити більш комфортним процес ліцензування медичної діяльності.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ