здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке пролапс мітрального клапана

Травень 10 2015

Наш організм - це складна система органів, тканин, систем, які удивмон гармонійно взаємодіють між собою. Одним з найбільш важливих, навіть життєво важливих, органів є серце - природний циркуляційний насос, постійно перекачує кров по організму, а разом з нею і всі корисні речовини. Якщо проводити аналогію між серцем і насосом в технічному розумінні, то і той, і інший забезпечують перемещеніе робочої рідини за рахунок створення перепаду тиску між вхідної та вихідної лініями. Якщо в реальному насосі це відбувається за рахунок обертання робочого органу-крильчатки, то серце працює за рахунок власних скорочень. Також, в обох випадках може виникати явище зворотного струму робочої рідини в порожнину закінчення. У випадку з серцемдане явище носить назву регургітація. Для його запобігання використовується система клапанів.

Мітральний клапан

Одним з найбільш важливих клапанів серця є мітральний клапан, роз'єднуючий "артеріальний серце" на ліве передсердя і лівий шлуночок. За своєю структурою, мітральний клапан має две стулки, що мають у поперечному перерізі дугоподібну форму, увігнуту в бік передсердя. Він запобігає зворотний відтік крові в передсердя під час скорочення шлуночка і перекачування крові в аорту. Незважаючи на складну будову і досконалу еволюційну форму, мітральний клапан точно так само, як і інші компоненти організму в цілому, і серця в частності, схильний до різних вродженим і набутим порокам.

Синдром Барлоу

Найбільш поширеним захворюванням або пороком мітрального клапана є його Пролапс або синдром Барлоу (названий по імені людини, вперше детально описав механізми його протікання), більш детально читайте тут:.Дане захворювання супроводжується порушенням функції клапана, тобто не забезпечує повного закриття стулок клапана під час фази скорочення шлуночка. В результаті порушення в анатомії стулок, вони в певний момент починають прогинатися в порожнину передсердя під час відкриття аортального клапана і таким чином на закриваються повністю. Цепризводить до утворення регургітації в сторону передсердя. Статистично, даний порок при незначних обсягах регургітації ніяк не позначається на функції серця і загальному стані організму, а значить і не вимагає ніякого лікування. Тим не менш, існує певний відсоток хворих, у яких відтік досить значний і вимагає оперативного вмешательства аж до протезування.

Симптоми пролапса

Як і будь-яке захворювання, пролапс клапана супроводжується певними симптомами:

  1. Прискорене серцебиття з порушенням ритму;
  2. Вегетативний криз;
  3. Гіпервентиляція;
  4. Прискорені запаморочення;
  5. прискорене стомлюваність;
  6. Наявність задишки, неповний вдих;
  7. Болі в області серця;
  8. і т. П.

Як правило, порок розвивається дуже повільно і не спостерігається критичних порушень протягом усього життя.

Діагностика

Основним способом діагностування вади є аускультація (тобто, прослуховування за допомогою стетоскопа) і ехокардіографія в Парастенальная поздовжньої позиції.

Лікування

У більшості випадків не потрібно ніяких заходів у відповідь, ні хірургічних, ні терапевтичних. Певна терапія починає застосовуватися у випадку, якщо виявляються болі в області серця і явні порушення ритму. У такому випадку рекомендована заспокійлива терапія, освоєння різних методик релаксації, регулярні і повноцінний відпочинок.

Висновки

Дане захворювання найкраще запобігти або здійснювати регулярну профілактику, тоді воно себе не проявлятиме, а ваше життя буде текти в нормальному ключі.

← Що таке хвильова терапія Медична ліцензія і її... 
Переглядів: 332
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен