Головна : Новини

Пару слів про імплантацію зубів

, 13:46
0 714

Кожен з нас мріє бути здоровим і виблискувати цим самим здоров'ям на всесвої білосніжні 32 зуба. На жаль, ця мрія для багатьох залишається в кращому випадку осяжній. Виною такого розвитку подій є ми самі, ставлячись до здоров'я зубів вкрай зневажливо. Закономірним підсумком такого членоушкодження є проблеми з зубами, які хоч раз але змушували будь-якої людини звертатися до найстрашнішого (постатистиці) лікаря - стоматолога. У кращому випадку можна відбутися карієсом і встановленої на місці його активної діяльності пломбу. Але враховуючи характер нашої людини і його незрозумілу боязнь лікувати зуби, ми себе частенько доводимо до такого стану, коли самої пломби вже мало, а іноді і зовсім ніде ставити зважаючи руйнування та усунення зуба з ротової порожнини. Адентія (саме таким медичним терміном описується стан відсутності зуба в ряду. При наявності цього дуже неприємний явища, людині залишається два варіанти розвитку подій:

  • Змиритися з втратою зуба і спробувати соціально адаптуватися з наявністю даного вади зовнішності. Ктпро щось справляється з цим досить непогано, а хтось досить болісно сприймає свій новий, вкрай неестетичний вигляд (особливо це стосується тих, хто зайнятий у професіях, які передбачають перебування у всіх на виду);
  • Спробувати виправити те, що трапилося, замінивши втрачений зуб аналогічним за формою протезом.

Імплантація як метод протезування

Сучасній людині відомо багато способів установки протезів замість втрачених зубів. Це і золоті коронки, і мостовидні конструкції, що замінюють один або кілька зубів. Перший варіант можливий при наявності здорового кореня зуба, але відрізняється вкрай неестетичним внешнім видом і навряд чи гармонійно впишеться в концепцію "білосніжної усмішки". Варіант з містком застосовується при повній відсутності зуба. Складність даної процедури полягає в тому, що доводиться травмувати сусідні зуби для забезпечення фіксації моста. Кардинально інший підхід до даного питання пропонує метод імплантації зубів. Суть даного методуполягає в тому, що на місці втраченого зуба встановлюється штучний аналог його кореня - зубний імплант.

Головною особливістю даного процесу є остеоінтеграція, тобто процес зрощування імпланта з кістковою тканиною щелепи. Для виконання цієї умови, в якості матеріалу для імпланта вибираються біологіческі інертні матеріали, як наприклад, титан. Він прекрасно сприймається організмом і забезпечує практично стовідсоткове приживлення і відсутність відторгнення. Перевагою даного методу є можливість усунення як одиничної адентії, без необхідності руйнування сусідніх зубів, так і комплексне многооб'ектное протезування, навітьпри повній адентії. До речі, в клініці доктора Гутше ви можете зробити з застосуванням дентальної об'ємної томографії.

Процес імплантації

Імплантація зуба - це хірургічна процедура планового характеру, а значить передбачає дотримання певної послідовності дій:

  1. Проведення діагностики організму і ротової порожнини, на предмет наявності факторів, що заважають імплантації або здорово її ускладнюють;
  2. Проведення хірургічного втручання, з метою встановлення імпланта;
  3. Період приживлення імпланту (від 3 до 6 місяців);
  4. Установка формувача ясен;
  5. Установка на імплантований корінь протеза зуба.

Висновки

Імплантація зубів є однією з найбільш ефективних і довговічних процедур усунення адентії. При тому рівні технологій і матеріального оснащення,у стоматолога-ортопеда з'являється можливість реалізації ідей, які раніше були недосяжні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ