Головна : Новини

Поїздки на море

, 08:44
0 386

Згадуючи своє радянське минуле, кожен з дорослих українців напевноа освіжить в пам'яті традиційний літню відпустку, який дивно часто асоціюється з морськими пляжами і жарким сонцем. Щорічно в сезон здійснюють сотні поїздів і тисячі машин з відпочиваючими. Причин для такої поведінки декілька, причому досить вагомих, незважаючи на необхідність далеко їхати і неабияк витрачатися:

  1. По-перше, клімат. Морський клімат вкрай сприятливо впливає на здоров'я людини, особливо живе далеко від моря. Він практично незамінний в процесі реальної профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів, зміцненню імунітету, особливо в дитячому віці;
  2. По-друге, зміна обстановки. Чи не секрет, що для повноцінного відпочинку і відновлення організму недостатньо відпочити фізично, потрібно крім цього відновити емоційний стан, а в цьому плані зміна обстановки, нові люди, нові місця - це один з найбільш оптимальних варіантів;
  3. По-третє, той самий горезвісний загар, яким можна потім хвастаться в рідних місцях і не ходити колом, як бліда тінь.

Де відпочити на морі

До недавнього часу це питання у більшості наших співгромадян практично не викликав проблем з відповіддю. Крим, особливо його південне узбережжя, був, фактично, безальтернативним, традиційних варіантом (ну або значно більш кращим на тлі інших). Але з огляду на події останнього року, а саме незаконну і збройну анексію Криму сусіднім, колись дружньою державою, відпочинок тут хоч і можливий теоретично, але вкрай некомфортний і не несе в собі тієї очікуваної емоційної розрядки. У таких умовахцілком природно погляди наших громадян, які звикли проводити літню відпустку з родиною на морському узбережжі спрямовуються до сусіднього Азовського узбережжя. Тут море більш тепле, ніж Чорне, і більш дрібне, що відмінно підходить для відпочинку з дітьми. До того ж на Азовському узбережжі також панує той неповторний морський лікувальний клімат, який так полезен і дорослим, і дітям для профілактики захворювань і зміцнення імунітету.

Автобуси в Кирилівку

Визначаючись з місцем відпочинку на Азовському узбережжі, варто звернути свою увагу на курортне селище Кирилівка, розташований на початку Федотової коси. Умови тут чудові для сімейного та активного протдиха, до того ж діє постійне рейсовое автобусне сполучення з іншими регіонами країни. Зокрема, постійно здійснюють рейси з мільйонного Дніпропетровська (компанія "Багіра тур"). Рейсові комфортабельні автобуси за маршрутом "" відправляються щоденно в період з травня по вересень. Відправка автобусів здійснюється, як правило, в 6:00ранку. Характерною особливістю компанії перевізника є індивідуальний підхід до кожного клієнта: вас не тільки заберуть із зазначеного вами місця, але і відвезуть прямо до дверей, вказаної вами бази відпочинку. Крім даного маршруту, виїзди на Кирилівку відбуваються і з інших міст країни - Києва, Харкова, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Новомосковска, Запоріжжя.

Висновки

Якщо ви хочете повноцінно відпочити зі своєю родиною біля моря, то курорти і пансіони Кирилівки - це саме те місце, де зробити це буде найкраще. Більше того, комфортабельний рейсовий автобус вас доставить в точності туди, куди вам необхідно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ