Головна : Новини

Виробництво чоловічого взуття в Україні

, 18:06
0 287

Людина настільки ж перевершує всі інші живі організми, наскільки ж і вони перевершують його, але в зовсім інших, часом досить таки прості речі. Якщо людина, наприклад, створює і експлуатує автомобілі та іншу техніку, яка абсолютно недоступна для сприйняття тваринам, то вони навпаки, вільно почувають себе в природних умовах, без будь-яких додаткових вещей. Щоб якось пристосуватися до умов свого середовища проживання людина створює одяг і взуття, яка захищає тіло від пошкоджень, зберігає тепло і комфорт, а також створює певний стиль і образ.

Стан справ на взуттєвому ринку країни

Сьогодні в плані вибору одягу та взуття фактично ніхто не іспитивает проблем. Залізна завіса давно упав і на простори колишнього СРСР, у тому числі і в Україні хлінул потік закордонної взуття самих різних марок. Представлений в торгових мережах товар здатний задовольнити в плані дизайну, якості, ціни будь-якого потенційного клієнта. Всі знають і вважають за краще вибирати якісне взуття провідних зарубіжних марок,але при всіх своїх перевагах, вона має один, але істотний, недолік - це висока ціна. Це, погодьтеся, в умовах постійно інфляції і стрибків курсу долара, до якого так само прив'язана ціна на імпортне взуття, робить її часом просто недосяжною для більшості населення. При цьому, ми кілька з іронією і побоюванням ставимося до взуття відечественного виробництва, як до низькоякісної, що не дуже надійною і не відповідної своїй ціні.

Такі прецеденти існують, і заперечувати їх нерозумно, але вони складають малу частину від загальної маси. Сучасний український виробник, в більшості своїй, навпаки прагне випускати якісну продукцію за достУпНЯ ціною, оскільки саме за рахунок цього можна заробити постійну клієнтську базу і повагу з її боку. У цьому плані, однією з найбільш цікавих і перспективних вітчизняних торгових марок, що спеціалізуються на виробництві і реалізації взуття, є ТМ « Bastion & raquo ;. Її виробничі потужності розташовуються в колишній столицье радянської України, а нині - одному з найбільших і найбільш розвинених регіонів - Харкові. До речі, придбати взуття ТМ « Bastion » ви можете  .

Історія успіху ТМ « Bastion »

На ринку України компанія діє ось уже 18-ий рік поспіль, почавши свою діяльність у далекому сьогодні і бурном у спогадах 1997 році, коли поняття ринкових взаємин тільки проходили становлення. &Laquo; Bastion » не дарма називається, як укріплене фортифікаційна споруда, адже за цей час підприємство пройшло шлях від маленької закроювальний майстерні до великої взуттєвої фабрики, яка володіє своїм дизайнерським підрозділом. Пріоріритетні, ключовим напрямом в діяльності « Bastion » є розробка, пошиття та реалізація якісної, натуральної чоловічого одягу. Ключовим у своїй діяльності компанія сприймає використання виключно натуральних, високоякісних матеріалів. Це не тільки підвищує якість взуття, її довговічність, але і помітно підвищуєт авторитет самої компанії.

Підсумки

Будь-який чоловік знає, що від якості взуття в чому залежить його авторитет. Використовуючи взуття « Bastion » ви однозначно будете почувати себе впевнено, як за кам'яною стіною надійного бастіону.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ