Головна : Новини

Свінг машини і масаж

, 08:15
0 335

Наш організм являє собою разюче складну, комплексну систему, що сформувалася в процесі десятків і даже сотень тисяч років еволюції. У ньому міститься і гармонійно функціонує безліч систем, органів, тканин, рідин, які одночасно виконують свої конкретні функції і діють спільно, в інтересах всього організму. Логічно, що подібної величезної (з точки зору залучених компонентів) системою необхідно управляти, а це можливо тільки тогда, коли дотримуються принаймні два простих правила:

  • по-перше, система повинна мати центральний, розвинений орган управління, який має зв'язок з кожним окремим компонентом;
  • по-друге, вона повинна мати гармонійне просторове розміщення, яке дозволить їй ефективно виконувати свої прямі функції, а органам управня і поготів, мінімізуючи при цьому непотрібні втрати енергії.

Будова організму

У нашому організмі все це дотримано, адже у нас є головний мозок, який курирує роботу всіх систем допомогою центральної нервової системи, а всі наші органи знаходяться в правильному положенні завдяки скелету і мишечной системі. Сполучною ланкою між цими двома аспектами виступає наш хребет. Адже він з одного боку є важливим компонентом скелета, до якого по суті кріпляться всі інші його компоненти (голова, руки, ноги, ребра і т.д.), тобто з технічної точки зору виконує роль такого собі лонжерона (проводячи аналогію з конструкцією автомобіліля). А з іншого боку, в хребті знаходиться спинний мозок, який являє собою своєрідний розподільний колектор, що зв'язує центральний блок управління (головний мозок) і периферичні органи.

Вирішення проблем хребта

Очевидно, що при такому збігу функцій, хребет єодним з найбільш навантажених органів в нашому тілі і якщо не дотримуватися правильне співвідношення рухової активності та релаксації, то проблеми не змусять себе довго чекати. Більш того, не варто тішити себе ілюзіями з приводу того, що постраждає один лише хребет і це позначиться лише на рухової активності організму. Враховуючи зв'язок зі всємі органами за допомогою нервів, будь-яке порушення роботи хребта тут же позначається на роботі відповідних органів і систем. Очевидно, що при сучасному способі життя, який відрізняється радикалізмом (тобто, або тривалою сидячою роботою, або надмірної руховою активністю), хребет вимагає належного догляду та профілактики з іспользованіем спеціальних свінг-машин, наприклад,.

Що таке свінг-машина?

Свінг-машина - це комплексний вертебральний тренажер. Деякі моделі, згідно з дослідженнями, мають ту ж ефективність, що і 10000 кроків, зроблених людиною протягом дня, тільки для цього потрібно всього 15 хвилин заняття. Вона представляет собою електромеханічну систему, що складається з основного блоку, в якому містяться приводні механізми і блок управління з відповідними маніпуляційними органами, а також робочого органу (фактично - підставки для ніг, з відповідними ергономічними пазами). Застосовується даний тренажер в положенні лежачи: людина лягає на ровную поверхню (підлогу або кушетку) і не рухається. Його ноги в цей час лягають на робочий орган свінг-машини у відповідні пази. Вплив свінг-машини допомагає здійснити комплексну тренування м'язової системи, значно поліпшити кровообіг, роботу серцево-судинної системи, дихання, ШКТ, а також скорегувати власну поставу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ