здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Свінг машини і масаж

Липень 21 2015

Наш організм являє собою разюче складну, комплексну систему, що сформувалася в процесі десятків і даже сотень тисяч років еволюції. У ньому міститься і гармонійно функціонує безліч систем, органів, тканин, рідин, які одночасно виконують свої конкретні функції і діють спільно, в інтересах всього організму. Логічно, що подібної величезної (з точки зору залучених компонентів) системою необхідно управляти, а це можливо тільки тогда, коли дотримуються принаймні два простих правила:

  • по-перше, система повинна мати центральний, розвинений орган управління, який має зв'язок з кожним окремим компонентом;
  • по-друге, вона повинна мати гармонійне просторове розміщення, яке дозволить їй ефективно виконувати свої прямі функції, а органам управня і поготів, мінімізуючи при цьому непотрібні втрати енергії.

Будова організму

У нашому організмі все це дотримано, адже у нас є головний мозок, який курирує роботу всіх систем допомогою центральної нервової системи, а всі наші органи знаходяться в правильному положенні завдяки скелету і мишечной системі. Сполучною ланкою між цими двома аспектами виступає наш хребет. Адже він з одного боку є важливим компонентом скелета, до якого по суті кріпляться всі інші його компоненти (голова, руки, ноги, ребра і т.д.), тобто з технічної точки зору виконує роль такого собі лонжерона (проводячи аналогію з конструкцією автомобіліля). А з іншого боку, в хребті знаходиться спинний мозок, який являє собою своєрідний розподільний колектор, що зв'язує центральний блок управління (головний мозок) і периферичні органи.

Вирішення проблем хребта

Очевидно, що при такому збігу функцій, хребет єодним з найбільш навантажених органів в нашому тілі і якщо не дотримуватися правильне співвідношення рухової активності та релаксації, то проблеми не змусять себе довго чекати. Більш того, не варто тішити себе ілюзіями з приводу того, що постраждає один лише хребет і це позначиться лише на рухової активності організму. Враховуючи зв'язок зі всємі органами за допомогою нервів, будь-яке порушення роботи хребта тут же позначається на роботі відповідних органів і систем. Очевидно, що при сучасному способі життя, який відрізняється радикалізмом (тобто, або тривалою сидячою роботою, або надмірної руховою активністю), хребет вимагає належного догляду та профілактики з іспользованіем спеціальних свінг-машин, наприклад,.

Що таке свінг-машина?

Свінг-машина - це комплексний вертебральний тренажер. Деякі моделі, згідно з дослідженнями, мають ту ж ефективність, що і 10000 кроків, зроблених людиною протягом дня, тільки для цього потрібно всього 15 хвилин заняття. Вона представляет собою електромеханічну систему, що складається з основного блоку, в якому містяться приводні механізми і блок управління з відповідними маніпуляційними органами, а також робочого органу (фактично - підставки для ніг, з відповідними ергономічними пазами). Застосовується даний тренажер в положенні лежачи: людина лягає на ровную поверхню (підлогу або кушетку) і не рухається. Його ноги в цей час лягають на робочий орган свінг-машини у відповідні пази. Вплив свінг-машини допомагає здійснити комплексну тренування м'язової системи, значно поліпшити кровообіг, роботу серцево-судинної системи, дихання, ШКТ, а також скорегувати власну поставу.

← Магазин медичної техніки Листяні дерева як окраса... 
Переглядів: 297
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен