Головна : Новини

Магазин медичної техніки

, 08:05
0 353

Враховуючи перехід держава на ринкові механізми регулювання економічних процесів, більшість громадян сучасної Російської Федерації отримало реальну можливість займатися власним бізнесом. Переваги подібного роду занять просто очевидні:

  • по-перше, людина може займатися тією справою, яка йому дійсно до душі;
  • по-друге,таким чином людина буде сам вирішувати і курирувати діяльність підприємства, а не виконувати цінні вказівки якого-небудь "дядька", на якого раніше доводилося гнути спину;
  • по-третє, це реальна можливість отримувати рівно стільки, скільки заробиш своєю працею, а не очікувати фіксованою і недостатньою в сучасних умовах подачки того ж "дядька";
  • по-четверте, це вид діяльності з гнучким робочим графіком (формально, вона забирає весь час, але людина сама може визначати свій робочий день).

Цей список можна продовжувати нескінченно, але краще поговорити про те, як відкрити свій бізнес? Що для цього необхідно? І взагалі, каким видом діяльності займатися, щоб вона приносила стабільний високий дохід? Питання, прямо-таки скажімо, актуальні, животрепетні (особливо останній). Справа в тому, що власний бізнес - це заняття досить клопітка, оскільки на відміну від звичного місця роботи, на якому є фіксований графік і не менш фіксовані обов'язки,в цьому випадку всі питання доведеться вирішувати чи курирувати самому. А обсяг цих питань предостатній, починаючи з правильного (з погляду законодавства) оформлення та функціонування, до постійного вдосконалення і росту.

Чим займатися?

Очевидно, що при виборі виду бізнесу ключову роль відіграютьдва моменти: особиста симпатія до подібного роду діяльності (простіше кажучи, робота повинна приносити моральне задоволення) і стабільний дохід. Враховуючи реалії сучасної Росії, другий момент явно виглядає переважним. Очевидно, що великий і стабільний дохід буде приносити товар (у широкому розумінні слова), який користується підвищеним спрОсом у цільової аудиторії. А що в сучасних реаліях може бути популярнішим, ніж медична техніка та товари? І як відкрити свій власний магазин медичної техніки, такий, як наприклад, магазин Градусник ()?

Що необхідно знати при відкритті медичного магазину?

Будь-який вид діяльності вимагає правильна законодавчого оформлення, для того, щоб держава в особі різних фіскальних і контролюючих органів (податкова інспекція, МНС, санстанція і т.д.) не мало зайвих запитань і приводів до підвищеного інтересу до вашого бізнесу. У випадку ж з медичною технікою та супутніми товарами, які безпосередньо впливають на здоров'я і життя человек, доводиться дотримуватися додаткові правила. Зокрема, існує певна категорія медичних товарів, обумовлена ??відповідною постановою Уряду РФ, яку можна реалізовувати в торговельній мережі. Сюди, як правило, відносять медичні інструменти, обладнання та рем комплект для нього, продукція ортопедичного характера (протези і т.д.), оптика, діагностичні реагенти, медичні препарати, що входять до складу аптечок (як домашньої, так і автомобільної). У всьому іншому, тактика ведення бізнесу буде збігатися з іншими його видами, тобто доведеться подумати про маркетингову стратегію (формування асортименту, пошук місця дислокації магазину, реклама і т.д.), А також про отримання дозвільних документів на всю свою специфічну продукцію.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ