Головна : Новини

Реєстрація в Оріфлейм

, 10:43
0 366

Oriflame - шведська хороша косметична компанія, яка торгує всіма засобами для догляду за вашою шкірою і косметикою. Працює вона в 63 провідних країнах світу. Зцією компанією співпрацює приблизно близько двох мільйонів висококваліфікованих консультантів, і з якими компанія працює безпосередньо методом прямих продажів. Вона була заснована в самій Швеції, де те, в 1967 році двома братами Йонасом і Робертом аф Йокніками. Таку назву вони взяли на честь Королівського прапора, яке відбулося в доревлюціонной Франції - Золоте полум'я. Бізнес такої компанії почався   з виробництва лінії унікальних косметичних засобів. Зараз ця компанія випускає прекрасні каталоги своєї продукції через кожні 20 днів і з великим тиражем близько 64 млн примірників на 35 мовах усього світу. Починаючи десь, з 2003 року її товарообіг   росте майже на20-30 відсотків щороку. На країни СНД її товарообіг становить 40% і в основному це на Росію та Україну.
Для того щоб, вам потрібно надати деякі контактні дані. Бажано таку реєстрацію проводити в самому офісі компанії, і при бажанні, звичайно ж, можна зареєструватися і самому.

Осьщо ж, для цього буде потрібно.

Крім правильно заповнених вами даних вам безпосередньо потрібно буде знати додаткову інформацію, яка буде при реєстрації. Але при заповненні черговий форми на сайті, вам потрібно бажано вказувати правдиву про вас   інформацію. І навіть у цьому зацікавлені в першу прочередь ви.

 • Звичайно ж, Прізвище - вам потрібно вказати правильно свою красиву але тільки справжнє прізвище;
 • Ім'я та по батькові - теж потрібно вказати правильно;
 • Номер вашого паспорта: - він потрібний для отримання вашої непоганий зарплати в цій компанії;
 • Дата народження безпосередньо потрібна - Вформаті - день, місяць, рік;
 • А так же Email: - він потрібний для простої реєстрації і в першу чергу для отримання новин від самої компанії;
 • Потім сам адресу, де ви проживаєте;
 • Потім вже Домашній телефон: - але тільки ваш домашній телефон. Але якщо його все-таки немає, то   можна і не вказувати його;
 • Ваш  робочий телефон: - саме ваш робочий телефон, якщо такий є в користуванні;
 • Ну і, звичайно ж, мобільний телефон (380ХХYYYYYY): -і це повинен бути тільки ваш мобільний телефон, який на даний момент є майже у всіх;
 • Номер вашого спонсора: - це номер ведучого спонсора, який запросив працювати вас в таку компанію Oriflame;
 • П.І.Б. спонсора: - всі прямі дані спонсора, який вас запросив для роботи   в компанію;
 • А так же вибір: Там де пише: Я згоден з усіма правилами цієї Онлайн реєстрації в Оріфлейм - потрібно поставити велику галочку і погодитися з цими правилами. Бажано таке дана угода вам потрібно прочитати зараніше.

І після всього правильного заповнення даної вам форми реєстрації вас потрібно і можна, звичайно ж, привітати як нового і красивого консультанта великої компанії Oriflame. Таку дану реєстрацію найкраще зробити самостійно, щоб ви знали, що для такої реєстрації потрібно пройти дуже багато складность і потрібно правильно її виконати. Але придасться   вам це для того, щоб ви могли самі і безпосередньо без допомоги будь-якого спонсора реєструвати людей для своєї команди.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ