здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вибір на користь Avon

Липень 22 2015

Протягом багатьох століть у більшості світових культур панував патріархат, тобто все вирішував чоловік, старійшина. Жінка при цьому була берегинею домашнього вогнища, його тіпла, затишку, звичаїв. До неї завжди ставилися з повагою, схилянням, любов'ю. Заради неї часто здійснювали божевільні вчинки або навіть подвиги, але при всьому цьому, жінка все одно залишалася осторонь від важливих справ, таким собі сировинним придатком чоловіка, його надійним тилом. У наш час ця ситуація кардинально змінилася. Емансипація, боротьба за равноправие підлог, дала свій результат. У наш час женщінга отримала можливість бути не просто господинею, а самим, що ні на є активним членом суспільства. Вона може отримувати гідну освіту, роботу, впливати на долі світу на рівні з чоловіком. На жаль, влада дається далеко не всім, і більшість жінок у світі (як, втім, і чоловіків) вкрай не довольні своїм фінансовим становищем і заробітками, які не дозволяють повною мірою задовольняти свої потреби та бажання. А їх у будь-якої жінки предостатньо - одне бажання бути красивою і бажаною чого вартий. Чоловікові важко уявити скільки зусиль і грошей потрібно жінці щодня для того, щоб він щоразу захоплювався її красою і Обояніем. Очевидно, що жінка в цьому питанні хоче менше залежати від чоловіка, а при існуючому рівні зарплат це можливо тільки тоді, коли у неї з'явиться реальний, додаткове джерело стабільно високого доходу, який, до того ж, не буде віднімати її дорогоцінний час. Напевно жінки дуже здивуються, коли дізнаються, що це повністю возможале завдяки.

Що таке Ейвон?

Ейвон (Avon) - це одна з найбільших міжнародних корпорацій, основною продукцією якої є косметика і супутні засоби. Компанія працює за принципом прямих продажів, який в нашій країні більш відомий під назвою "мережевий маркетинг". Компанія, штаб-квартиру якої розташована в Нью-Йорку, об'єднує у спільному прагненні нести людям красу більш 35000 співробітників по всьому світу. Для тих, хто сумнівається в доцільності і прибутковості роботи в компанії Ейвон, можна привести оцінки фінансових оборотів компанії, які за станом на 2013 рік були на рівні майже 10 млрд. Доларів. Ще більшоювпевненості нашим прекрасним жінкам у їх прагненні до краси і достатку повинен принести і той факт, що всій цій величезній індустрією краси управляє тендітна на вигляд жінка - Шерілін Маккой.

Як почати працювати в Ейвон?

Кожної, хто приходить на роботу в корпорацію за схемою мережевого маркетингу, занимаеться консультуванням та реалізацією її продукції, тобто стає консультантом Ейвон. Для того, щоб зробити перший, невпевнений крок до успіху, достатку, свободу і славу, не потрібно таких уже великих зусиль. Для того, щоб стати повноцінним представником або консультантом Avon, досить просто заповнити відповідну анкетц, яку можна найти або у регіонального представника, або на будь-якому з сайтів компанії або її представництв, наприклад, avon-brand.ru.

← Постільна білизна Що таке VPS і навіщо він... 
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен