здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Структурована вода за 10-15 хв за допомогою кружки Хуашен

Лютий 08 2014

кружка ХуашенВода - це джерело життя для всього живого на землі. Правильне вживання хорошої, «живої» води допоможе вам підвищити життєвий тонус і поліпшити стан здоров'я, скинути зайву вагу. Не менше 80% захворювань виникають через забруднену воду, тому кожен хто піклується своїм здоров"ям повинен вживати якісну воду. Вода - це не просто Н²О. Окремі молекули води збираються в групи, які називаютьі кластерами. Провідними вченими світу доведено, що вода має структуру, що складається з таких кластерів . У цю структуру води може бути записана як позитивна, так і негативна інформація. Японський вчений Емото Масару досліджував вплив різних зовнішніх впливів на структуру води і прийшов до однозначного висновку, що структура води має велике значення для здоров'я людини, що споживає цю воду. Найбільшу цінність для здоров'я має вода, зі структури якої видалена вся негативна інформація. На споживання саме такої води налаштований наш організм.

Сучасні технології дозволяють отримати структуровану воду в домашніх умовах. Багато компаній пропонують різні структурні вимірювання води, активатори, електролізери і т.д. Більшість з них або малоефективні, або взагалі не дають ніякого результату. Найбільш ефективним, зручним і швидким способом отримання структурованої води в побутових умовах є застосування нанометричного посуду (гуртки, склянки) з біофотонами. Фахівці спільного американсько- китайського підприємства « HuaShen » розробили спеціальний посуд з наноматеріалів , що дозволяє за 15-20 хвилин отримувати структуровану воду зі звичайної питної води.

Ефективність кружки Хуашен підтверджена клінічними випробуваннями (Москва, 2004 рік), дослідженнями Київського інституту екології людини та численними лікувальними результатами.

До складу нанометричних матеріалів, з яких виготовлений стакан (кружка), входять титан, окис цинку, а також інші необхідні мікроелементи. У дні склянки розташований елемент з біофотонами (лікарськими травами, обробленими із застосуванням нанотехнологій). Біофотони випромінюють хвилі інфрачервоного діапазону, які викликають у структурі води ядерно-магнітний резонанс. За рахунок цього макромолекули води (кластери, що складаються з 15-17 молекул) розщеплюються в мікромолекули (5-7 молекул). Вода з кластерами, що складаються з 5-7 молекул, є структурованою водою і володіє високими розчинювальними і розчеплюючі властивостями.

Використання для пиття структурованої води дозволяє оздоровити організм людини, вивести з нього шлаки і токсини, які накопичувалися в ньому роками і десятиліттями. Вода, що пройшла обробку в стакані з наноматеріалів, сприяє зниженню запалень шлунково -кишкового тракту, дозволяє вилікувати такі захворювання як гастрит, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, нормалізувати кислотність шлункового соку, поліпшити травлення, позбутися від запорів. У хворих на цукровий діабет поліпшується робота підшлункової залози, знижується рівень цукру в крові. Структурована вода ліквідує зайву набряклість в тканинах організму, розчиняє камені в нирках. Цей список корисних властивостей структурованої води можна продовжити.

На думку професора Г.А.Апанасенко, завідувача кафедри валеології Київського медичного інституту післядипломної освіти, регулярне вживання для пиття структурованої води дозволяє збільшити термін життя людини на 13-15 років.

Спосіб застосування:
Налити очищену питну воду в стакан з наноматеріалів марки "Хуа Шен", накрити кришкою. Почекати 15-20 хвилин, потім можна вживати для пиття чи обмити шкіру. Для отримання лікувального і оздоровлюючого ефекту потрібно пити структуровану воду не менше двох літрів на день.

Джерело: http://huashenua.com/ru/strukturizatori_vodi/krujka_huashen.html

← Невірне змикання стулок... Флуконазол при молочніці  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен