Головна : Новини

Флуконазол при молочніці

, 19:55
0 1182

Молочниця (кандидоз піхві) - найбільш часто зустрічається як захворювання жіночіх статевоШляхів. Candida albicans- грибок Який в 85% віпадків є ее Збудник, в нормальному стані теж « живе » в організмі, тобто, ВІН умовно патогенні. Це означає, что за сприятливі умів (у відсутність стресів, переохолоджень) i в відсутність провокуючіх факторів, в мазку відсутні грибки роду Candida. Альо коли організм послаблень, або нормальна флора піхві порушена, з'являються непріємні сірчані віділення, свербіж и почервоніння, Які потребуються лікування.

Найчастіше, гінекологі пропісують при молочніці препарат флуконазол. Давайте ж познайомимось Ближче з ЦІМ широко вікорістовуванім Засоба від кандидозу.

Засіб від молочніці флуконазол

Флуконазол Дуже добре допомагає при інфекціях, спровокованіх грибками роду Candida, Які є Збудник молочніці. Его дія Полягає в порушенні цілісності мембрану грибка, тім самим негативно впливаючих на его Життєві процеси. Кінцевій результат, Який очікується від прийому флуконазолу- це вініщення молочніці.

ЛікувАння молочніці флуконазолом

Важлива знаті, что перед тім як почату использование засіб від молочніці флуконазол, нужно проконсультуватіся з лікарем. Почінаті прийом препарату можна до Отримання результатів мазка, у разі, коли проявлені симптоми. Саме тому, багаті жінок, за звичка, при ПЕРШИХ Ознака цього захворювання поспішають купити таблетки від молочніці флуконазол. У багатьох випадка, молочниця проходити и больше не турбує жінку. Альо існує й Інший варіант развития подій- коли кандидоз дает рецидив. Причиною тому может стать что ПОЧИНАЄТЬСЯ цукровий діабет, асімптоматічни захворювання что передається статево шляхом, неправильний догляд за зовнішнімі статев органами, а такоже зниженя імунітет.

Іншою причиною может стать резістентність (звікання) грібків до даного препарату. На территории пострадянського простору, це й достатньо Поширена проблема. Вона обумовлена ??тім, что таблетки або свічки флуконазол можна вільно купити в аптеці, даже без рецепту від лікаря.

Як застосовуваті флуконазол при молочніці?

Існують Різні форми випуску препарату флуконазол, но найчастіше в практіці застосовуються капсули, таблетки и свічки.

  • при молочніці флуконазол нужно Прийняти 2 рази (по одній капсулі в дозі 150 мг) з інтервалом в 3 дні. Послеприйому препарату нужно Віпітено склянку простої води;
  • у перший день лікування таблетками, нужно розпочато! Застосування свічок. Залежних від випадка свічки нужно використовуват 5, 7 або 10 днів. Вставляються смороду якомога глибшому у піхву, перед сном, после Вечірнього туалету;
  • вульву бажано змащуваті ввечері кремом флуконазол. Це забезпечен комплексне лікування від молочніці;
  • рекомендується Протяг Усього цього ПЕРІОДУ підміватіся водою з содою (чайна ложка Соди на 200 мл теплої води);
  • ваш партнер такоже винен Прийняти 2 дозі флуконазолу з інінтервалом 3 таблетки флуконазол при молочніці Протяг   дня, и змащуваті головку статево члена кремом;
  • Утримано на період лікування від інтимних стосунків.

Если ві закінчілі курс лікування, а симптомів не Зниклий, або з'явилися через кілька днів- Варто проконсультуватися у вашого лікуючого лікаря. Можливо, будут потрібні повторні аналізи и дослідження, щоб Встановити причину рецідівуючої молочніці. Такоже, если при ПЕРШИХ прийому препарату флуконазол ві відзначілі у собі висип, Болі в жівоті, Нудота, Головні Болі, запаморочення- зверніться до лікаря. Можливо, у вас Індивідуальна непереносімість флуконазолута при молочніці.

детального інформацію про препарат флукозан ві можете найти на сайті

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ