Головна : Новини

Стоматологічна імплантація

, 20:05
0 2150
Каже Петров Сергій Володимирович - стоматолог вищої категорії: "Я працюю в стоматології більше 25 років. Протягом перших п'ятнадцяти років моєї роботи часто був змушений відповідати своїм пацієнтам: « Ні, на жаль, ні я, ні хтось інший допомогти вам не може & raquo ;. Сьогодні я щасливий, що можу допомогти практично всім, хто цього потребує. Я здатний відновити людині втраченогоПерші зуби, а значить, повернути її до нормального життя. Все це стало можливим тільки завдяки стоматологічної імплантації. Ніколи штучні зуби, які виготовляли стоматологи, не були настільки подібними справжніх. Саме тому я можу стверджувати, що штучні зуби з опорою на імплантати є першими після своїх.

Моя філософія

Як не дивно, але майже всі стоматологічні установи світу нічим не відрізняються і пропонують « всі види стоматологічних послуг & raquo ;. Хтось вибирає по вартості лікування, хтось зупиняє свій вибір тільки на тих послугах, які оплачує страхова компанія, хтось потрапляє під вплив самого лікаря, який має власні, проте застарілі або не завжди науково обґрунтовані переконання.
Далеко не у кожного стоматолога є своя філософія. Я щасливий, що маю власну позицію, яка базується на глибокому науковому грунті і практичному світовому досвіді. Я делаю тільки те, в чому переконаний, не погоджуючись на компроміси з власною совістю. Я не пропоную пацієнтові те, що є для нього шкідливим або небезпечним. Не можу скористатися його необізнаністю. Я знаю (а пацієнт-ні!), Що зуби, які препарують (обточують) заради виготовлення « мостів & raquo ;, в майбутньому зажадають видалення. Поетівтому я вже більше десяти років не пропоную пацієнтам зубні коронки або мости, які ушкоджують здорові зуби. Я також відмовляю у виготовленні знімних протезів, так як вони принижують гідність людини, унеможливлюють нормальне життя, створюють масу незручностей і обмежень.
Я вмію і знаю, як повернути людям якість життя, заміщаючи відсутні зуби іскусственнимі- виглядаючими і працюючими як справжні і вимагають такого ж догляду, як і здорові зуби. Звичайно, мова йде про штучні зубах з опорою на імплантати.Іменно тому, маючи за плечима 11 років досвіду приватної практики, я створив не звичайну стоматологічну клініку, а Центр Стоматологіческой Імплантації.
Я безмежно щасливий, що моя філософія має послідовників і розпочаті мною проекти працюють. У травні 2010 року в Одесі відкриє свої двері Центр Стоматологічної Імплантації « Клініка Заблоцького & raquo ;, створений на умовах франчайзингу. Власником цього центру є лікар- стоматолог Микола Бахуринський, за плечима якого багаторічний досвід роботи у відомих стоматологічних закладах Москви і Києва. Сьогодні також ведуться переговори про співпрацю з лікарями як з деяких обласних центрів України, так і з Москви і Софії. Високі стандарти в облаштуванні стоматологічної клініки і загальна філософія-це именно ті ознаки, які виділятимуть однодумців в їх прагненні до досконалості.

Хто потребує імплантації?

Це люди, які не мають одного чи більше зубів або мають хворі зуби, що вимагають видалення. Не поспішайте видаляти хворі зуби, не порадившись зі спеціалістом- імплантологом. Адже тільки він може відразу в той же день, видалити хворий зуб і поставити на його місце імплантат, не пошкодивши сусідні здорові зуби.
Не варто також героїчно боротися за хворі та безнадійні зуби, як і думати, що якщо зуб не болить, то він автоматично здоровий. Переконання, що своі краще, ніж штучні, є не тільки неправильним, а й небезпечним. Звичайно, свої здорові зуби-хрошо, проте свої і хворі-це насамперед великий ризик того, що вони спричинять вам клопоти саме тоді, коли ви на це не очікуєте, наприклад, на день народження, на Новий рік, Різдво. А статися це може і в іншій країні, в літаку абона море.
Я також радий, що можу повертати до нормального життя і літніх людей. Один з прімеров- моя мама, якій першу операцію з імплантації були проведені в 70 років, наступну - у 78, а мій старший пацієнт старше 90 років. Рівень сучасної медицини дозволяє встановлювати імплантати і тим людям, которПерші страждають на супутні захворювання. Навіть цукровий діабет сьогодні не є протипоказанням для імплантації.

Подумайте про батьків

Вся стоматологічна допомога в світі дуже дорогою. Не слід також ставити під сумнів вартість лікування, яка може бути различной і залежить від багатьох факторів. Говорити з лікарем про гроші або про знижки не прийнято в жодній країні світу. Лікування- це не продаж товарів, які « залежуються » або « застарівають & raquo ;. Зуби не можна розпродавати сезонно або « два за ціною одного ».
На жаль, більшість людей в нашій країні не має можливості оплачувати таку дорогу методику, як стоматологічна.
Саме тому ми разом з моїм колегою Мироном прогину, президентом Асоціації імплантологів України, підготували звернення до Верховної Ради з пропозицією визнати інвалідами дорослих людей, яківтратили зуби в результаті онкологічних захворювань, і повністю беззубих людей похилого віку, і за рахунок держави встановлювати їм хоча б два імплантату. У декількох країнах світу такий закон працює і помітна тенденція до його ширшому впровадженню. Зрозуміло, що в нашій країні вирішити цю проблему на законодавчому рівні поки неможливо,але, як кажуть, потрібно стучать- колись відкриють!
Тому, якщо говорити про старших людей, то на сьогодні єдиними, хто може їм допомогти повернути втрачені зуби, тобто ми, їхні діти.
Саме тому я вирішив зменшити вартість лікування на 15% для людей, за яких платять іх діти. Я погоджуюся на це з великою радістю, адже найбільше хочу поліпшити якість життя наших батьків, які цього так потребують і явно заслуговують. Запитайте у них: « А як вам живеться зі знімними протезами? &Raquo;

За кордоном або у нас?

Часто пацієнти неусвідомлюють, скільки візитів до лікаря їм доведеться зробити в процесі установки зубів. Вони не розуміють всіх незручностей, з якими їм доведеться зіткнутися в разі обрання клініки далеко від місця проживання. Хірургічне вмешательство- це важливий, однак не єдиний етап лікування. Після імплантації пацієнтам знадобиться приїжджати в клініку не раз і не два: зняти шви або підкрутити якусь гаєчку на імплантате.Представьте, що заради кількох хвилин візиту до лікаря потрібно летіти за багато кілометрів, витрачаючи масу часу і коштів!
Я переконаний, що коли мова йде про хірургії, зокрема про зубної імплантації, лікар і пацієнт повинні бути поруч. Пацієнт должен бути впевнений, що в будь-який момент зможе отримати лікарську допомогу.
На базі нашого центру створено Міжнародний Альянс імплантологів, куди входять провідні фахівці в галузі стоматологічної імплантації як з України, так і з-за кордону. Ми давно співпрацюємо і з потреби запрошуємо цих паціентов за межі України, адже, будучи членами багатьох міжнародних асоціацій, добре орієнтуємося, хто і чим займається в галузі стоматологічної імплантації.

Як подолати страх?

Насамперед, йдучи до лікаря, ви повинні чітко усвідомлювати, що перший візит в імплантологавас ні до чого не зобов'язує і не завдасть вам ніяких неприємностей або болю. Він потрібен для того, щоб лікар діагностував стан ваших зубів, зробив рентгенограму обох щелеп, склав план лікування. В результаті ви отримаєте повну інформацію про стан ваших зубів, пропозиція про можливу імплантації, її особливостей та строків. При цем мати право вибору-лікуватися або залишити все як є. Не раджу відкладати візит до лікаря. Можливо, саме на цьому етапі допомогти вам значно легше, ніж через кілька років. Можливо, зараз все триватиме менше часу і обійдеться дешевше. Приймаючи рішення про лікування, точно не потрібно боятися болю. Страх перед стоматологом укорінивсяв нас ще за радянських часів, коли стан стоматології був зовсім іншим. Сучасна ж стоматологія та імплантологія майже безболісна, навіть якщо мова йде про хірургічне втручання.

« Я люблю м'ясо »

Один з моїх пацієнтів багато років не їв м'яса. Його блізкіе були впевнені, що він просто віддає перевагу рибі і завжди готували йому рибу- спочатку звичайну, а через деякий час-тільки фаршировану. Якось на одній вечірці, коли йому, навіть не питаючи, принесли рибу, а іншим гостям- м'ясо, він встав, попросив уваги і голосно сказав: « Дорогі друзі! Хочу довести до вашого відома, що яне люблю рибу. Більше того, я її просто не-на-ви-жу! Я люблю м'ясо »
Мораль цієї історії така: маючи проблеми з зубами, людина постійно змушений себе обмежувати. А за допомогою імплантації вона повертається до нормального життя. Потім взагалі забуває, де у неї свої, а де вставлені штучні зуби. Віна може їсти, що хоче, посміхатися, цілуватися і насолоджуватися всім, чим насолоджується звичайна людина ".
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ