Головна : Новини

Унікальне призначення автомобільного генератора

, 10:07
0 1499

Поломка вашого генератора може безпосередньо призвести до передчасної "смерті" вашего улюбленого автомобіля. Не завжди вам можна доїхати до самого найближчого автосервісу просто на одному акумуляторі. , До речі, здійснює спеціалізоване СТО Auto-Start.
Генератор безпосередньо є своєрідною електростанцією для автомобіля. Генератор розташований саме на двигуні і за допомогою клиновидного ременя від шківа колінчастоговала безпосередньо   приводиться в свою дію. Ці шківи мають різний діаметр, вони дозволяють ротору генератора обертатися, де те,   в 1,8-2,5 рази швидше, ніж самого колінчастого валу. Генератор безпосередньо виробляє електроенергію, і якої достатньо саме для живлення всіх його необхідних вузлів автомобіля, ну а так само предназначен він   для підзарядки самого акумулятора на всіх холостих обертах.
Сучасні автомобілі оснащені саме генераторами унікального змінного струму. Вся автомобільна начинка працює безпосередньо в режимі постійного струму. Встановлено також доданий сучасний міст (або як називають випрямний блок) він забезпечує подачу пового постійного струму. Всі електроприлади сучасного автомобіля працюють при напрузі, де то 13,8-14,7. В, тому разом із самим генератором працює і реле-регулятор самого напруги, який безпосередньо покликаний підтримувати все необхідне напруга. Сучасні, унікальні автомобільні генератори оснащуються цікавим інтегральним ререгулятором всього напруги, який в народі називається   &Laquo; шоколадка ».

Несправності автомобільного генератора

Усі несправності безпосередньо бувають механічні, а також електричні.
Електричні сучасні несправності   включають в себе:

  • По-перше, це ізнос щіток;
  • Також обрив або навіть порушення самого контакту електричних ланцюгів;
  • Велике замикання між витками самої обмотки ротора;
  • Вихід з ладу, хоча навіть і не часто, самого діодного моста або ж, регулятора напруги.

Ознаки несправності вашого автомобільного генератора:

  • При всьому працюючому двигуні горить або навіть блимає лампочка розряду вашого акумулятора;
  • Періодична розрядка або звичайно ж,   перезаряд вашого акумулятора;
  • Тускло світять всі фари при працюючому двигуні.

Навіть якщо при збільшенні числа обертів двигуна изменяється сила світла фар. Те саме таке допустимо на всіх   старих моделях, і безпосередньо в момент переходу до дуже великих обертів з простого холостого ходу. Надалі таких змін сили світла бути просто не повинно.

Методи перевірки сучасного   автомобільного генератора

Перевіряти такі зовременного автомобілі безпосередньо « дідівським » методом (таким як зняття клеми, з самого акумулятора) категорично заборонено. Тому що такий метод перевірки безпосередньо може призвести не тільки до самої поломці генератора, але також до виходу з ладу всёй   бортової електроніки. Сучасні нові автомобільні генератори НЕпременно перевіряють на спеціальному унікальному стенді або методом вимірювання напруги бортової мережі. Змиритися таке напруга спочатку на клемах самого   акумулятора, а потім проводять завмер і при працюючому двигуні. Але зауважте при працюючому двигуні, прилад повинен показувати вам напруга саме від 13,8 до 14,7.В це, звичайно ж, зависит від самої марки вашого автомобіля.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ