Головна : Новини

Як вам харчуватися після простої силового тренування?

, 10:31
0 335

Силова сучасна тренування призначена саме для нарощування всіх груп м'язів. Оскільки завжди під час усіх занять з великими вагами активно витрачається весь глікоген, після безлічі вправ завжди необхідно заповнити всі енергетіческіе запаси в ваших м'язах.

Відразу ж, після всіх занять, а саме хвилин через 30 безпосередньо слід рясно поїсти, а завжди при цьому вся їжа повинна безпосередньо бути насиченою білками, а також вуглеводами. Про те, що можна, а що не рекомендується їсти після силових тренувань можна прочитати по ссилке. Це, звичайно ж, необхідно зробити тому, що завжди протягом одного або двох годин після самого виконання всіх вправ, відкрито так зване унікальне метаболическое вікно, коли ваш організм може, звичайно ж, добре засвоїти всі білки і вуглеводи для відновлення всіх м'язів. < / p>

Оптимальними продуктамі для всього харчування після хороших занять спортом безпосередньо вважаються білкові коктейлі і сир. Заборонені до вживання це продукти, що містять сам кофеїн: шоколад, і чай, або просто кави. Саме після походу в сучасний спортзал вам необхідно відновити всі м'язи, а кофеїн вам не дає вашому інсуліну виконувати свої функції, і саме з-за чого весь глікоген не може потрапити у ваші м'язи і звичайно ж, печінку.
Крім того, вам не варто, звичайно ж, вживати дуже   жирні продукти, а також оскільки жири всього вашого організму, звичайно ж, розщепити досить важко і замість цього він завжди використовує запаси всіх поживних речовин з вашої м'язової тканини.

Після дуже силового тренування кращими вважаються унікальні легкозасвоювані з дуже високим глікемічним рівнем вуглеводи: це безпосередньо каші гречана, і перлова, вівсяна і пшоняна, а також макарони, білий рис, свіжовичавлені соки, і неодмінно простий мед. Достатньо всього 60-100 грамів всіх вуглеводів для заповнення затраченной великий   енергії і відновлення всіх м'язів.

Харчування безпосередньо до і після якісного тренування дуже важливо саме для нарощування всієї вашої мускулатури. Якщо вам посилено тренуватися, і часто відвідувати сучасний спортзал, але при цьому харчуватися вам абияк, користі від таких занять не будет.
М'язи, звичайно ж, недоодержавши всіх поживних речовин, безпосередньо будуть голодувати і звичайно ж, руйнуватися. Тому вам перед тим, як почати просто займатися, рекомендується безпосередньо з'їсти фрукт і випити якісний   протеїновий коктейль, а після вам потрібно поїсти їжу, що містить звичайно ж, швидкі вуглеводи і всі легкоусвояемие білки.

Непогане харчування після складної тренування для вашого схуднення.

Якщо саме вашою метою є саме схуднення, то всі принципи харчування звичайно ж, не зовсім такі, як і при всіх силових заняттях. Перед унікальним заняттям, якщо воно звичайно ж, відбувається не з ранку, не можна нічогоє. Якщо ж, фізичні вправи безпосередньо виконуються майже після пробудження, то вам слід перекусити будь-яким фруктом або ж, просто випити води, це необхідно саме для того, щоб запустити всі метаболічні процеси в своєму організмі. Якщо заняття в сучасному спортзалі проводяться безпосередньо ввечері, за кілька годин самепро до сну, тобто вже звичайно не варто. Зате вам можна випити дуже велику склянку кефіру.

 

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ