загрузка...
Головна : Новини

Незабутній відпочинок на Гоа

, 12:10
0 368

Гоа - це дуже маленький і звичайно ж, найменш густонаселений штат в Індії. Тут вас чекають, можливо, кращі моменти у вашому житті, так як Гоа - це втілення раю. Дивна красива природа, унікальні золотіе пляжі, чисте море, густі джунглі, мангрові зарості, річки і все водоспади, а також дуже дивний симбіоз самого сходу і заходу, роблять це місце найменш індійським в самій країні. Європейці та всі американці дуже люблять цей сучасний курорт, так повелося ще з XV століття, першою людиною із заходу, ступив саме на цю землю був великий Васко да Гама. В 1510 році португальці захопили Гоа і пробули тут кілька сотень років, зводячи католицькі собори, які до цих пір можна зустріти в багатьох містах. Навіть у наш час багато жителів штату, в багатьох з яких безпосередньо тече змішана португало-індійська кров, говорять на португальській.

Развлеченія і дозвілля

Кожен в Гоа знайде собі розвагу по-смаку. Замовити тур на Гоа можна в агентстві "Хороший відпочинок" -. Усе велике узбережжі цього штату - це дуже величезний пляж, буквально вийшовши з самого готелю, ви потрапите саме на відмінний напівдикий пляж, з дуже чистим піском і теплим незабутнім морем.Тут ви, без яких або проблем знайдете все необхідне саме для всіх водних видів спорту: скутери, парашути, дайвінг та інше. Природа штату порадує вас красивими джунглями, за якими можна бродити годинами, насолоджуючись природою. Можна відвідати природні парки, які займають п'яту частину Гоа, найбільш відомі з них - острів Чора, заповідніик Бондла, заповідник Котігао.

Відпочинок в в самому Гоа не обмежується просто одним лежанням на великому пляжі, тут дуже багато різних пам'яток, вас чекає дивовижне поєднання всіх архітектурних традицій шикарного сходу і заходу. Від португальців, звичайно ж, залишилися великі форти, найбільш відоміе з них це Агуада і Алрона. А велика перспектива це безпосередньо   поїхати в Індію, щоб побачити унікальне величні католицькі собори, тут є й таке, спадщина тих же португальців. Найстаршим історичним храмом безпосередньо є церква Святого Франциска Ассизького, а найбільш відомим - базиліка Ісуса, також в Гоазнаходиться найбільший найбільший християнський храм Азії - кафедральний собор Святої Катерини. Але не думайте, що в Гоа живуть одні тільки католики, тут досить багато сучасних індуїстських храмів, більшість з яких присвячено саме Брахмі.

Відпочиваючи в Гоа можна поекспериментувати і спробувати на собі всі вудьвітельние цілющі і аюрведичні процедури, які безпосередньо можуть, поліпшить ваше самопочуття і, конечноже,   здоров'я. Якщо ви просто захочете їсти, то, без яких або проблем знайдете хороший ресторан з недорогою і смачною кухнею різних країн. Рекомендується, звичайно ж, спробувати всі страви з хороших морепродуктів і місцевий їх алкогоПатерналізм напій фені - горілку, виготовлену безпосередньо   з горішків кешью і самого кокоса. Гоа відомо на весь наш великий світ своєю сучасною нічним життям, тут багато барів, дискотек, а також нічних клубів і казино.

Готелі

Вибір готелів в Гоа величезний, їх рівень безпосередньо коливається від 2і до 5 зірок, а всі ціни неймовірно дуже низькі, але це зовсім ні як не погіршує шикарний рівень сервісу. Будівлі всіх готелів знаходиться зовсім поруч із пляжем.

Рекомендації

Що б потрапити в рай потрібно просто поїхати в Гоа, відпочивати там неймовірно приємно і при цьому дуже дешево.

 

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ