Головна : Новини

Догляд за волоссям за допомогою масок

, 16:52
0 1585

Про бездоганності зовнішнього вигляду однаково турбуються, як жінки, так і чоловіки. Підтвердженням цього правила свідчать сезони мод, як для сильного, так і слабкого пола. Але не тільки одяг прикрашає людину і це не єдиний фактор, над яким ми ретельно працюємо. Звичайно, оскільки одяг для людини є безпосередньою потребою, ми приділяємо їй багато часу, а також це важливий візуальний показник нашого смаку і переваг. Але для гармонійного і цілісного образу однієї гарної одягу не дзалишково, також важливі задіяні аксесуари та інші завершальні нюанси. До цим деталям, які формують хороше враження про людину і його зовнішньому вигляді можна віднести укладання або зачіска волосся, у разі дівчат ще макіяж, а також посмішка і гарний настрій. Особливо при візуальному контакті в, першу чергу, ми зупиняємо свій взгляд на посмішці, очах і волоссі співрозмовника або, навіть, незнайомої людини. Можливо, на підсвідомому рівні ми оцінюємо стан здоров'я цієї людини, адже це перші показники і відбивачі, в якому психологічному та фізіологічному стані перебуває людина. Хоча, всім давно відомо, що очі – це дзеркало людської душі,посмішка – це показник доброти, і стану душі, а волосся – це відбивач запасу внутрішньої енергії людини. Напевно, саме тому, людство так ретельно доглядає за станом своїх очей, зубів і волосся.

Наша зовнішність

Наше повсякденне життя складається з безлічі звичних процесів по догляду за своїм тілом і підтримки нормального людського стану. До цих процесів можна віднести прийоми їжі, прийняті ванни, чищення зубів, миття волосся і т.д. Ми виконуємо всі ці дрібні завдання нашої фізіологічної потреби без найменшого уповільнення і в   неком режимі « автомат ».   І хоча ми робимо безліч процесов по догляду за своїм тілом, цього може бути часто не достатньо. Наприклад, всі ми чистимо зуби, але чи завжди ми використовуємо зубну нитку і ополіскувач для рота? Напевно, частенько ми забуваємо про ці пристосуваннях і ігноруємо їх, що призводить до проблем із зубами. Також, недостатньо приділяти увагу волоссю тільки при його митті. Наші волоссяпотребують не тільки в регулярному очищенні від жиру і бруду, а й якісному догляді. Дуже важливо приділяти увагу не тільки волоссю, але і шкіри голови, а також балувати свою голову комплексним доглядом, від нанесення масок і бальзамів на волосся, до масажу голови.

Догляд за волоссям

На сьогоднішній день сутіет безліч методик і засобів, як можна привести стан волосся до блискучого результату і підтримувати його завжди в тонусі. Для цієї мети можна використовувати, як вже готову продукцію,   так і виготовляти маски самостійно в домашніх умовах або скористатися салонними послугами. Але, як відомо, не завжди готова продукція може бить ефективніше старовинних домашніх рецептів, які перетворювали стан волосся не одного покоління. Одним з таких перевірених рецептів є маски на перцовой основі. , Яка складається з пекучого перцю, багата на таку речовину, як капсоцін, що стимулює ріст волосся і сприяє зупинці випадіння волосся.

Властивості перцовой настойки

Перцеву настоянку можна використовувати під множинних варіаціях. Залежно від додаткових інгредієнтів лікувальні здатності масок з перцевої настоянки будуть посилюватися або, навпаки, що допоможе максимально ефективно пристосувати її користь для власного волосся. Маску для волосся з перцевої настоянки можно поєднувати з наступними компонентами:

 • різними маслами;
 • з коньяком;
 • медом;
 • лимоном;
 • кефіром;
 • травами і т.д.

Лікувальні властивості перцевої настоянки наступні:

 • активізація фолікулів, що сприяє інтенсивному росту волосся;
 • живлення волосся;
 • зміцнення волосся;
 • нормалізує структуру волосся;
 • прекрасне очищення волосся;
 • протизапальні дії і т.д.

Безліч красунь в гонитві за здоровими, красивими, густими і довгими волоссям вдаються до маси малоефективних методів, а також додорогим процедурам, але, на жаль, не завжди досягають жалеемого результату. А насправді, відростити волосся і привести їх в чудове стан досить просто – скористатися перцевою настоянкою, яка виявиться паличкою-виручалочкою на шляху до вашої мрії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ