Головна : Новини

Турбо Суслик чистить мозок

, 17:06
0 347

Суспільство в тому вигляді, в якому воно існує сьогодні, є куди более відкритим до спілкування, ніж раніше. Звичайно, це стало можливим завдяки досягненням в галузі науки і техніки та їх прямим наслідків - появи і масового розповсюдження інтернету. Життя наше стала куди більш динамічною, внаслідок чого щоденне навантаження значно зросла. Причому це стосується не тільки об'єктивної фізичні навантаженняі, а й психологічної, емоційної, яка виснажує, можливо, навіть більше. Незважаючи на те, що зовні життя людина собі постійно спрощує, насправді все стає набагато складніше, і якщо раніше у кожного з нас було повно проблем, то зараз їх куди більше.

Ми є жертвою свого ж рівня і темпу розвиток. Іншими словами - чим більше ми знає, тим більше у нас розвивається різних комплексів, страхів, невпевненості і т.п. Кожен з цих небажаних моментів має власне виборче дію, а значить, створює перешкоду людині в плані адекватних і правильних дій в конкретній життєвій ситуації. Такий стан речей пов'язаний і з фізической здатністю реалізувати певну дію, і з дією підсвідомих бар'єрів, які перешкоджають на цьому шляху.

Наша психіка - це досить складне для масового сприйняття явище, яке чинить на наше життя глобальний вплив. Тим не менш, дослідження в цьому напрямі ведуться постоянно, і певні дії, які може зробити кожна людина, бажаючий усунути різні психологічні проблеми, існують і широко практикуються. Якщо подумати логічно, то звільнивши свій розум, свої думки і підсвідомість від існуючих бар'єрів, то очевидно з'явиться можливість сприймати що відбувається з абсолютно нової позиції, вирішуватипоставлені завдання та існуючі проблеми легко і невимушено. Психологія в цьому процесі самосвідомості відіграє велику роль, зокрема, слід виділити таку її галузь чи розділ, як психотехніка.

Що таке психотехніка "Турбо Суслик"?

Спочатку, поняття психотехніки, яке з'явилося та распространівшееся в першій половині ХХ століття, означало застосування психології в практичній площині, наприклад, для вирішення нагальних проблем у трудовій діяльності і т.п. Сьогодні цей комплекс методів впливу на психіку більше називають практичною психологією, хоча вона і далі займається питаннями трудової, організаційної і професійної діяльностілюдини. Однією з найбільш перспективних і цікавих психотехнік в наш час є техніка "Турбо Суслик", прочитати грунтовно про яку можна на спеціалізованому ресурсі. Назва досить дивне, тим не менш, за ним криється доволі ефективна, випробувана на практиці система вправ, комплекс самоустановок. На практиці, "Турбпро Суслик "являє собою процес аналізу і корекції власної підсвідомості. Примітно те, що для освоєння і застосування подібних практик, зовсім не потрібно відвідування різноманітних семінарів і тренінгів, наймати за великі гроші персональних або групових консультантів (тренерів). Це техніка, психологічна практика, яка в першучергу волає до самостійної діяльності, самостійного пошуку проблем та їх вирішення. Погодьтеся, якщо наша підсвідомість поставило який-небудь бар'єр, то воно ж з нашою допомогою його і зніме.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ