Головна : Новини

Стан води централізованого водопостачання

, 20:32
0 335

Чудодійні властивості, зцілювальний ефект - яких тільки аномальних властивостей не приписують РУДЕНКОвиття воді. Багато хто переконаний, що пити її значно корисніше, ніж воду, яка потрапляє в наші будинки по водопровідної мережі. Чудеса від джерельної води в обласній санепідслужби не обіцяють, проте підтверджують, що ніякої серйозної небезпеки вона звідти для населення не несе, а всі її гріхи можна ліквідувати в домашніх умовах. Кілька меньше позитивних характеристик у воді з крана: в цьому вина зношених водопровідних мереж. І тут, на допомогу приходять, які допоможуть поліпшити якість води, а значить - життя.

За статистикою, 80% набутих захворювань виникають через неякісної питної води. Це та онкозахворювання, дерматити, екземи, арсеноз, бронхіти, анеміяия, порушення функції щитовидної залози, нирок, нервової, серцево-судинної системи, значне зниження репродуктивної функції у чоловіків. Тому питаннями якості води в області, журналісти « Номер один » цікавляться не вперше.

Солі мають властивість осідати в жовчному міхурі і навіть в судинах. Вони зашлаковують організм людини і у вигляді каменів накопичуються в нирках. Одним з найпоширеніших важких металів, знайдених у воді, є свинець. Він може погіршувати стан репродуктивної та центральної нервової системи, підвищувати тиск крові і впливати на слух, а високі рівні концентрації - викликати анемію і пошкодження нирок.

Негативно на зостояніе води централізованого водопостачання впливало її періодичне відключення. Тоді виникає застій води і після відновлення водопостачання вона забруднена. Також характерними для районів області є прориви водопровідної мережі, які мають суттєвий вплив на якість питної води, адже кожен прорив тягне за собою вивільняючиение каналізаційних стоків, а разом з тим і забруднення води. У середньому за рік в області виникає близько 80 проривів. Перед відновленням роботи мережі, СЕС обов'язково бере аналіз води на бактеріологічні та хімічні показники. Якщо показники відповідають вимогам, водопостачання відновлюється.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ