Головна : Новини

Як вібрато відеокамеру

, 21:30
0 304

Так як же правильно вібрато відеокамеру? На Які характеристики нужно звертати увагу при ПОКУПЦІ? Які параметри Дійсно мают значення, А які лишь рекламний трюк виробника? У чому Різниця между кількістю форматів, кількістю пікселів, Які відеокамери краще, і чому? На ЦІ та много других запитань, з Якими стікається покупець, я і спробую відповісті в Цій статті. Зауважу, что в даній статті піде мова самє про відеокамери, а не про фотоаПараті, чайники и праски з функцією відеозйомки, якіх зараз розвелось безліч. Дана стаття написана для звічайна людей, Які хотят вібрато відеокамеру аматорського сегмента, и для якіх має значення слово якість. Аналогові формати Вже ПІШЛИ в минуле, и ми їх розглядаті не будемо, а поговоримо про том, что зараз корістується популярністю. Бажаючі Більш докладно вівчіті питання Вибори, могут скористати платних консультацією, аж до комунальної покупки и тестирования відеокамери. Це вбереже Вас від непріємніх несподіванок, и дасть гарантію правильного Вибори.

Відеокамери MiniDV

Самий універсальний и Зручний формат цифрових відеокамер. Хороша якість, Великівозможности. Альо, на шкода, все це в некогда. Інфекцій їх виробництво практично Припін.

Екшн відеокамери, або GoPro

Смороду очень малі, но маленький розмір - це єдиний плюс. Такі відеокамери могут вібрато только Любителі екстремальних подорожей, стрібаючі або літаючі спортсмени. Зніматі в звічайна условияхтакою камерою незручно, через маленьку Вагу таку відеокамеру Неможливо тримати стабільно, и тремтіння буде очень помітнім. Управляти цією камерою дорослому чоловікові теж незручно, пальці руки занадто Великі для них. Стоимость таких камер й достатньо висока, причому ця переплата только за мініатюрність, якість зйомки у них в будь-якому пріміщенні набагатпро гірше, чем у других моделей. Контроль за якістю зображення відсутній, а Присутні Такі дефекти, як: спотворення пропорцій, шуми, роллінг шаттер, а звук - загаль це чи не звук. Альо Є І віняткі, например камера - якісно відрізняється від своїх "родічів".

DVD-камери

DVD-камери записують зображення на диск (не плутали відеокамери з внутрішньою флеш пам'яттю). У камер DVD-формату вновь ж только один перевага - зняв, вийнять диск, поставивши у DVD-плеєр и відразу можна Дивитися відео. Недоліків купа: з прийнятною якістю можна Записатись только півгодіні відео на один диск. Запис у форматі MPEG-2 стіскає и погіршує якість, при будь-якому варіанті зйомки. Вибрати таку відеокамеру можна только в тому випадка, если у Вас немає бажання редагуваті, а є DVD-плеєр, на якому Ві відразу хочете Побачити відзняте. Ті ж самє можна Сказати и про відеокамери, запісуючі на вбудований жорсткий диск. До того ж, там при падінні або невелика ударі відеокамери могут втратіті весь материал. DVD-камери такоже відходять уминуле.

3D-відеокамери

3D-телевізором Вже Нікого НЕ здівуєш. Вибір великий, та й Не очень недорого це інфекцій. Кілька років тому на прилавках з'явилися и відеокамери, Які вміють зніматі в 3D-форматі. У такій відеокамері встановл дві об'єктиви, а точніше - две лінзи, и две матриці. Деякі з відеокамер маютопцію зйомки 3D, тобто об'єктив нужно докуповуваті, а деякі Вже мают готов 3D-об'єктив, Такі камери значний дорожчі. Много відеоредакторів, например Adobe Premiere, Sony Vegas, вміють працювати з 3D-контентом. Альо, на мій погляд, покупка подобной відеокамери - ні до чого, оскількі для того, щоб зняти и Побачити всі 3D-ефект, нужно буті травнястром, и при домашній відеозйомці або репортажі це просто Неможливо. А головний мінус цієї технології - це окуляри. Тому, про 3D-відеокамери даже не думайте - гроші на вітер.

Відеокамери 4K

Новинка на Сайти Вся відеотехнікі. Знімають в Чотири рази чіткіше, чем Full HD. Коштують у дві разї дорожча, чем FullHD. Знову ж таки, моя думка - покупка подобной відеокамери віправдана только если у Вас є на це гроші. Мают Недоліки, якіх позбавлені камери Full HD, знімають максимум 30 кадрів в секунду. Даже если Ві зможете зняти відео у форматі 4K, то Ві навряд чи зможете его правильно обробіті в монтажній Програмі, и тім более, Ві навряд чи будете купуваті новій телевізор за Великі гроші, щоб Побачити всі принади нового формату. Загаль, 4K - це поки що рано.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ