Головна : Новини

Здорова усмішка - ваша невидиму зброю

, 22:55
0 282

Здорові зуби - ознака здорового організму. Ніхто не сперечається про те, що білосніжна посмішка додає людині впевненості, шарму, налаштовує співрозмовника на приємна розмова. Іноді один маленький зуб може завдати багато клопоту. Щоб цього не сталося, не полінуйтеся хоча б раз на рік відвідувати стоматологічний кабінет.

Інші країни - приклад нашого народу

Завжди краще попередити хворобу, ніж її лікувати. Наприклад, у Швеції, Фінляндії і Данії вся стоматологія орієнтована на профілактику. Як наслідок - їх нація набагато здорова нашої. Головна проблема нас - стереотипний страх перед стоматологом. Так вже заведено в ментальності людей, що краще купити дорогі черевики або одяг, ніж поставити якісну пломбу або коронку. У наших стоматологічних кабінетах пацієнтам пропонують якісне, доступне та безболісне лікування зубів. Також здійснює протезування всіх видів, ортодонтичні послуги (Вирівнювання зубів брекетами), реставрацію фотополимерами, рентгендіагностику, лазерне відбілювання і багато чого іншого. Також ви можете прочитати багато інформації про імплантатах зубів на сайті: .

Турбота про дітей

Дуже важливо з раннього віку привчати дитину правильно стежити за здоров'ям своєї ротової порожнини. Сьогодні в дитячих магазинах є багато спеціалізованих зубних щіток, зубних паст зі солодким смаком, які допомагають виховувати у свідомості маленької людини потреба піклуватися про здоров'я своїх зубів.

Що найбільш згубно впливає на зуби?

Куріння і вживання алкоголю дуже згубно впливають на наші зуби. Сьогодні майже всі курці мають недобре стоматологічне здоров'я, тому що куріння має величезну кількість негативних наслідків, таких як неприємний запах з рота, з'являється темний наліт на зубах, погіршується смак і нюху, пародонтит, збільшення чутливості зубів і запалення ясен. Тому якщо Ви хочете мати здорові і красиві зуби - відмовтеся від шкідливих звичок.

Висновки

Красива посмішка - це одна з важливих складових нашого здоров'я і впевненості, в першу чергу, в собі. Тому ніколи не залишайте догляд за своїми зубами на майбутнє. Приділяйте зубах чимало уваги і обов'язково чистити їх вранці і ввечері, а також не забувайте, що важливо і полоскати рот. Якщо перефразувати відому приказку, то іншими словами можна сказати: «Здорові зуби - це не ті, які лікарі добре лікують, а ті, за якими людина постійно і на вищому рівні доглядає».

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ