Головна : Новини

Профілактика інфаркту міокарда

, 01:57
0 280

Інфаркт міокарда відносять до однієї з найбільш серйозних форм безпосередньо ішемічної хвороби серця. Саме під час цього захворювання через гостре порушення кровообігу гине деякий ділянку серцевого м'яза.

На сьогоднішній день інфаркт міокарда є найголовнішою причиною інвалідності у людей пенсійного віку, а також приблизно в десяти відсотках випадків призводить до необоротної смерті. Але завдяки сучасним технологіям у людини з'явилося безліч можливостей, які дозволяють запобігти інфаркту.

Беручи до уваги статистичні дані, то інфаркт міокарда найчастіше розвивається у багатьох чоловіків, які  старше сорока років. Жінки приблизно в два рази рідше страждають даної не дугою. Значно збільшує ризик того, що станеться розвитку інфаркту атеросклероз, а також артеріальна гіпертонія. Але все ж є ще кілька факторів, які можуть чинити негативний вплив на роботу серця, тим самим можуть стати причиною того, що станеться загибель деякого ділянки серцевого м'яза. Відноситься до них куріння, ожиріння та неактивний спосіб життя. Профілактику інфаркту міокарда можна проводити з допомогою чарівних таблеток плавикс.

Які ліки краще всього допомагають?

Люди, які часто страждають саме ішемічної хвороби серця,  атеросклерозом і гіпертонією, обов'язково щорічно повинні проходити диспансеризацію, а також повноцінну терапію, яка зможе, дозволить запобігти  різноманітні небажані наслідки цих захворювань, і в тому числі, розвиток інфаркту міокарда. На сьогоднішній день одним з найефективніших засобів безпосередньо для профілактики атеротромбозу є французькі таблетки Plavix. Відносяться вони до антитромбоцитарних препаратів, які попереджають появ ішемічних порушень. Більш детально про даному препараті можна прочитати .

Ціна препарату Plavix

Що, говорячи про ціну, то тут не так вже легко і говорити. Адже, кожен з вас розуміє, наскільки важливі ці ліки, а як же їх купувати, де взяти на це гроші? І, так, це так. На сьогодні ціна на Полавикс значно піднялася, тим самим потягнувши за собою багато не розуміючи з боку пацієнтів і хворих. Адже, це абсолютно не правильно, що за кордоном життєво важливий препарат набагато дешевше, ніж в Україні. І що ж тепер робити всім простим громадянам, які не можуть його собі купити і поїхати за кордон теж не можуть, як їм виживати, і як набратися сил на новий день? Саме тому, я думаю багато людей, зі мною погодяться, що необхідно терміново знизити ціни на такі важливі й дорогі препарати.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ