Головна : Новини

Все, що вам треба буде знати, перед тим, як оформити кредитну карту онлайн

, 01:28
0 297

У нашому сучасному світі дуже мало кого здивуєш простий пластиковою карткою. З її невеликою допомогою можна швидко розплачуватися практично у всіх великих, а також маленьких магазинах і швидко здійснювати свої покупки через Інтернет. Сучасна кредитна карта іноді рятує свого власника від невеликої необхідності носити з собою дуже великі суми грошей, а іноді відмовлятися від покупки різних речей чи оплати певних послуг, якщо саме в даний момент у нього просто не вистачає грошей. Звичайно, всі витрачені кошти зі свого кредитного ліміту коли той, необхідно повертати, виплачуючи, звичайно ж, відсоток банку, але, як правило, вся сума того відсотка невелика, і якщо ви не перевищуєте пільговий період, то додаткові відсотки, або пеня за використання свого кредиту вам ніколи не нараховуватися. А якщо ви іноді будете зберігати на такій кредитній карті свої власні кошти, то багато банки нараховують вам за це додаткові невеликі бонуси, а також відсотки. Крім цього, у випадку втрати або крадіжки вашої кредитної картки, її просто можна заблокувати, зателефонувавши безпосередньо в банк.

Не так вже давно банки вирішили наділити таку пластикову кредитну картку ще одним цікавим перевагою, що полягає в унікальній можливості оформлення безпосередньо через Інтернет. Щоб добре оформити кредитну карту онлайн, вам необхідно лише швидко заповнити анкету на сучасному сайті банку або іншому спеціалізованому ресурсі, а також дочекатися відповіді від цієї фінансової установи. Але тепер, оскільки така кредитна картка є просто своєрідним позикою в невеликому банку, перед її оформленням вам слід врахувати безліч дуже важливих нюансів. читайте на сайті http://krednal.ru/.

Як же, заповнити анкету на швидке отримання кредитної картки?

Оформлення такої онлайн-заявки полягає безпосередньо у заповненні анкети, в якій завжди присутні наступні конкретні питання:

 • ПІБ;
 • Дані вашого паспорта;
 • Дата народження;
 • Ваш номер платника податків;
 • Адреса вашої прописки або ж, адресу проживання;
 • Місце роботи, а також стаж, посада і розмір вашого щомісячного заробітку;
 • Контакти;
 • Сума необхідного кредитного ліміту.

Крім того, багато банків для простого оформлення кредитної картки іноді вимагають додаткову інформацію, а саме  про сімейний вашому положенні: тобто наявність дітей, усіх літніх родичів, утриманців і т. д.

Як же, забрати свою кредитну карту?

Існує три варіанти для отримання кредитної картки:

 • По-перше, її завжди можна забрати у відділенні банку самому;  
 • По-друге, іноді співробітники банку можуть просто відправити вашу кредитну карту на вашу поштову адресу;
 •  Ну і, по-третє, деякі банки надають унікальну можливість передачі всіх кредитних карт кур'єром;

Після отримання кредитної картки поштою або кур'єром, її просто необхідно активувати. Для цього вам слід зателефонувати оператору, який повідомить вам секретний код активації карти.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ