здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Яке майбутнє професії лікаря?

Березень 09 2014

КОЛИ постає питання про майбутню професію лікаря, люди думають, що технологічнескіе досягнення звільнять лікарів від рутинних завдань і вони будуть виділяти більше часу для пацієнтів. До того ж варто сказати що хороших лікарів не так вже й багато. Але як же дізнатися який лікар хороший, а який поганий? Найчастіше за лікаря говорять його пацієнти, яких він вилікував. Так послухавши відгуки ви можете зрозуміти що з себе представляє той чи інугой лікар. Наприклад подивіться про лікарів Алмати і ви зможете зрозуміти про що ми хотіли вам сказати. Майбутнє професії лікаря пов'язано з чимось глобальним - з майбутнім всього людства. Світло на це проливають дві біблійні книги, які розповідають про Ісуса і його апостолів.

Чому нам особливо цікаво подивитися на описані там подіїз точки зору лікаря? Яким чином вони пов'язані з майбутнім як лікарів, так і хворих? І чому деякі лікарі чекають часу, коли їхня професія піде в минуле?

Багато лікарів досить спостережливі. Наприклад, один з письменників Біблії, Лука, названий « улюбленим лікарем & raquo ;, у двох своїх книгах подав докладний опис хворих людей, доя их зцілили Ісус та його апостоли (Колосян 4:14). Записане цим лікарем допоможе нам розглянути наступні питання: « Ті зцілення насправді відбулися? &Raquo; І « Якщо так, то як це стосується сучасних лікарів і пацієнтів? &Raquo;

Зцілення з точки зору лікаря

З розповідей очевидців Лука міг переконатися в чудотворною природі цих зцілень. До того ж він багато подорожував з апостолом Павлом і, ймовірно, бачив, як той зціляв багато. Звернемо увагу, наскільки детально він описує ті зцілення.
< br /> Лука вказує на час, день і місце події. Наприклад, одна з них сталася в перший день недеЧи, опівночі. У Троаде, римської провінції Азії, у великій кімнаті в будинку на третьому поверсі зібралася група християн (Діян. 20: 4-8). Далі ми читаємо: « один юнак, Євтихій по імені, сидів на вікні. Його великий сон, тому задовго Павло говорив, і він сонний хитнувся, і вниз впав з третього поверху, - і підняли його мертвого & raquo ;. Тоді Божою силою Павїв воскресив отрока і зцілив його рани. Після того як всі поїли, « хлопця живим привели, - і зраділи немало » (Діян. 20: 9-12).

Що переконало лікаря?

Лука описав ці випадки в Діяннях, коли читачі все ще могли перевірити записане в ній, поговоривши з очевидцями тихподій. За оповідання в біблійній книзі, яка носить його ім'я, Лука зазначив, що він розвідав « про все докладно від початку ... щоб ти достовірність слів » (Луки 1: 3, 4, Галущинський). Те, що цей лікар побачив і досліджував, переконало його в правдивості Ісуса учень. А чудесні зцілення були частиною цих навчань, тому що давали основання вірити в біблійні пророцтва про те, що Бог зрештою назавжди усуне всі хвороби (Іс. 35: 5, 6). Луці, як медику, постійно стикався зі стражданнями людей, було, напевно, особливо приємно роздумувати про той час, коли в лікарях більше не буде необхідності. Привертає така перспектива і вас?

← Колір як показник якості... Постільна білизна  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен