Головна : Новини

Кілька порад про те, як вибрати кондиціонер

, 12:03
0 272

Для того щоб успішно вибрати кондиціонер, вам, в першу чергу, потрібно визначитися, який розмір приміщення і де буде даний прилад розташоване ( тобто воно знаходиться на сонячній стороні або ж, навпаки, в тіні). Залежно від цього вам і треба почати вибирати кондиціонер.

Види кондиціонерів

Існує багато видів кондиціонерів:

  • Мобільні (підлогові);
  • Конвектори;
  • Спліт-системи.
  1. Мобільний кондиціонер ви зможете дуже легко перенести з одного приміщення в інше, він при цьому він має функцію, яка полягає в очищення і іонізації повітря в приміщенні. Звичайно, що в ньому виділяють і недолік - вам доведеться постійно виливати з нього воду, яка осідає в спеціальному відсіку. До речі, вам порадує продаж . Про це читайте більше на сайті: http://www.kievkomfort.com.ua/.
  2. Найбільш широкою популярністю користуються безпосередньо спліт-системи. Даний вид кондиціонера може не тільки охолодить приміщення у жахливу спеку, але і нагріти його в холодну пору року. До того ж ця система зовсім не захаращує кімнату, і її встановлюють під стелею. Тому можете не боятися, тому що вона вписується в будь-який інтер'єр кімнати.
  3. Ще один великий плюс даної спліт-системи - це зручність під час установки, тому що всі кондиціонери будинку працюють від центрального зовнішнього блоку, а це значить, що пробивати стіни наскрізь будуть тільки в одному місці. Але важливо пам'ятати, що для того, щоб охолоджувати одну кімнату, а обігрівати іншу в той же час - неможливо. Всі внутрішні блоки працюють в однакових режимах: це лише охолодження або обігрів. При великій необхідності для управління температурами в різних приміщеннях потрібно встановити в кожному приміщенні свій кондиціонер.
  4. Не потрібно брати до уваги країну-виробника. Від цього ціна зовсім не залежить.
  5. Не заощаджуйте на установці. Непрофесійна установка погана тим, що можливо буде пошкодження обладнання і навіть обвалитися встановлена конструкція. Пам'ятайте і те, що монтажна компанія повинна мати ліцензію та всі необхідні документи, які підтверджують кваліфікацію для надання даних послуг.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ