загрузка...
Головна : Новини

Бергамонт - доступні та надійні велосипеди з Німеччини

, 18:48
0 291

В Україні 1-ий велосипед Бергамонт з'явився приблизно в 2003 р. Спочатку, просування цієї німецької ТМ, йшло лише силами окремих продавців, які працювали самі на себе і невеликих приватних магазинчиків.

Навіть незважаючи на те, що ніколи не проводилося широкомасштабної рекламної компанії велосипедів Бергамонт, на сьогодні вони відомі переважній більшості велосипедистів України, як надійні велосипеди з Німеччини для початківців професіоналів і просунутих любителів.
 
Немає ніякого сенсу описувати якісь певні технічні системи та рішення, які використовуються при виготовленні . Досить просто сказати, що технологічно дані велосипеди ні трохи не поступаються Merida і Giant - світовим гігантам даної галузі. Відрізняються вони тільки на клієнта.

Якість велосипедів Bergamont

Починаючи з 2006 року, ваш покірний слуга (автор цієї статті) має велосипед Bergamont Rephlex, саме тому, все що буде сказано нижче, цілком можливо, прозвучить не дуже об'єктивно.

Отже, за 4-ри роки активного катання по асфальту, а також грунтових дорогах (всього десь 7000 км), цей велосипед не ламався жодного разу. Не було абсолютно ніяких проблем з обвісом і рамою, а також ніякої іржі на гайках і болтах. Лакофарбове покриття велосипедної рами (за винятком подряпин від пари падінь) – немов новеньке. Амортизаційна вилка не люфтить донині.

Внаслідок зносу, була проведена заміна задніх зірок і ланцюга.

Також потрібно окремо зупинитися на гальмівних колодках і колесах. За час експлуатації, навіть незважаючи на те, що в колесах подвійні обода, правка "8-ок" знадобилася лише 1-ин раз (через 3-ри роки після покупки велосипеда). А ось штатні гальмівні колодки зносилися після 4-х років катання.

Про рамах велосипедів Bergamont можна сказати тільки те, що їх розробляють у німецькому Технічному Університеті відповідно з урахуванням останніх досягнень в даній області і з усіма технічними вимогами. Прототипи рам проходять дуже жорсткі випробування на міцність на полігонах і в спеціалізованих лабораторіях.

Дизайн переважної більшості велосипедів даного бренду відрізняється строгістю квітів і чистотою ліній (на відміну від таких популярних автомобілів, як: Author, Comanche і Ardis).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ