Головна : Новини

Які сьогодні є методи лікування раку

, 16:14
0 260

Онкологія є хворобою цивілізації. Розвинена промисловість, як наслідок погана екологія, шкідливі звички, плозая спадковість і неякісні продукти харчування ведуть до розвитку багатьох онкологічних захворювань. У цій статті ми розглянемо найбільш популярні методи їх лікування і розповість нам про них Сергій Байдо - хірург-онколог, лікарні ізраїльської онкології "Лісод".

Хірургічний метод

Даний метод, в якості самостійного використовується при лікуванні людей хворих на рак жовчного міхура, печінки, шлунка, а також кишечника. При раку молочної залози, легенів, сечового міхура, а також стравоходу цей метод в якості самостійного можна використовувати лише на ранніх стадіях раку. На пізніх стадіях оперативне лікування поєднують з післяопераційної або передопераційною променевою терапією.

Променевий метод

Даний метод, в якості самостійного використовується при лікуванні людей хворих: рак гортані, нижньої губи, мигдалин, шкіри, слизових оболонок ротової порожнини, шийки матки, носоглотки, лімфосаркомою, лімфогранулематозом. Променева терапія здійснюється гамма-променями або рентгенівськими променями. 

Ефективність лікування можна значно підвищити, якщо зовнішнє опромінення поєднувати з внутриполостным або внутритканевым. Даний метод променевої терапії разом називають-променевої.

Хіміотерапевтичний метод

Безліч протипухлинних лікарських препаратів мають специфічну дію. Ефективність лікування підвищує комбінація з 2-х і > хіміопрепаратів. Даний вид терапії називається поліхіміотерапія і він широко застосовується в парі з іншими способами лікування онкологічних захворювань.

Гормонотерапія

Даний вид терапії використовують при лікуванні онкологічних захворювань молочної та передміхурової залоз та інших гормонально-залежних органів. Використовують естрогени, прогестини, кортикостероїди, а також андрогени.

Біотерапія

Даний вид терапії включає використання різних біоактивних природних агентів (інтерлейкінів, інтерферонів та ін), імунотерапію з використанням активованих лімфоцитів, різних вакцин, а також імуномодулюючих фармпрепаратів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ