здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які сьогодні є методи лікування раку

Травень 30 2016

Онкологія є хворобою цивілізації. Розвинена промисловість, як наслідок погана екологія, шкідливі звички, плозая спадковість і неякісні продукти харчування ведуть до розвитку багатьох онкологічних захворювань. У цій статті ми розглянемо найбільш популярні методи їх лікування і розповість нам про них Сергій Байдо - хірург-онколог, лікарні ізраїльської онкології "Лісод".

Хірургічний метод

Даний метод, в якості самостійного використовується при лікуванні людей хворих на рак жовчного міхура, печінки, шлунка, а також кишечника. При раку молочної залози, легенів, сечового міхура, а також стравоходу цей метод в якості самостійного можна використовувати лише на ранніх стадіях раку. На пізніх стадіях оперативне лікування поєднують з післяопераційної або передопераційною променевою терапією.

Променевий метод

Даний метод, в якості самостійного використовується при лікуванні людей хворих: рак гортані, нижньої губи, мигдалин, шкіри, слизових оболонок ротової порожнини, шийки матки, носоглотки, лімфосаркомою, лімфогранулематозом. Променева терапія здійснюється гамма-променями або рентгенівськими променями. 

Ефективність лікування можна значно підвищити, якщо зовнішнє опромінення поєднувати з внутриполостным або внутритканевым. Даний метод променевої терапії разом називають-променевої.

Хіміотерапевтичний метод

Безліч протипухлинних лікарських препаратів мають специфічну дію. Ефективність лікування підвищує комбінація з 2-х і > хіміопрепаратів. Даний вид терапії називається поліхіміотерапія і він широко застосовується в парі з іншими способами лікування онкологічних захворювань.

Гормонотерапія

Даний вид терапії використовують при лікуванні онкологічних захворювань молочної та передміхурової залоз та інших гормонально-залежних органів. Використовують естрогени, прогестини, кортикостероїди, а також андрогени.

Біотерапія

Даний вид терапії включає використання різних біоактивних природних агентів (інтерлейкінів, інтерферонів та ін), імунотерапію з використанням активованих лімфоцитів, різних вакцин, а також імуномодулюючих фармпрепаратів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Примусове лікування... Ректальні свічки від... 
Переглядів: 236
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен