Головна : Новини

Що таке здорова краса?

, 15:07
0 260

Це природна краса, про здоров'я якої подбала сама природа, і наше завдання берегти її. Не потрібно забувати, якщо в організмі настають зміни, то це відбивається на зовнішності, одним з таких проявів є зміни волосся. Красиві шовковисті пасма - це результат, який цілком і повністю залежить не лише від перукаря, а й від Вас і вашого бажання, часу і можливості підтримувати себе у формі. До речі, в Москві перевірити своє волосся ві можете в студії краси Надії Болецької: .

  • Перший крок - вибрати "кваліфікованого майстра", який підходить Вам за всіма критеріями;
  • Другий крок - визначитися з майстром на рахунок "бажаного та дійсного";
  • Третій крок - це дотримання рекомендацій майстра по домашньому догляду.

Крок перший. Вибір майстра може впасти на кого завгодно, якщо Ви ставитеся до цього не серйозно, то результат може виявитися таким же. Ви можете дізнатися про досвід роботи майстра, його освіту, заслуги, семінари, на яких він був, подивитися портфоліо. Можливо вам у цьому допоможуть не тільки друзі, а також соціальні мережі. Якщо поставити собі за мету, то інформацію Ви здобудете без проблем!

І так другий крок. Всі ми мріємо бути схожими на свій ідеал, але кожна людина індивідуальна, це стосується і фізіології. Все це впливає на кінцевий результат. Тільки стиліст Вам підбере правильну форму стрижки, відштовхуючись від будови обличчя, промальовуючи пензлем, як художник, порекомендує слідуючи вашій типу кольори, враховуючи Ваш спосіб життя (навчання, робота, спорт і т. д.) і, звичайно, Ваші побажання. Є одна проста закономірність - хороший майстер це і є хороший результат, і кожен з нас винен знаті, за що він платити гроші.

Після того як Ви відвідали майстра, не поспішайте прощатися після процедури, якщо майстер не встиг Вам запропонувати самостійно, попросіть у нього рекомендацію по догляду. Що дає домашній догляд? Дуже багато! Весь догляд залежить від правильної діагностики. Шампунь вибираємо для шкіри голови, його завдання дбайливо очистити волосся, шкіру і підготувати їх до живлення, тобто до маски або кондиціонеру. І ми на цьому не зупиняємося! Щоб приступити до сушіння потрібно підготувати волосся до термічного навантаження і для цього ми використовуємо термозахист (склад і консистенція підбирається індивідуально під структуру волосся), на кінці наносимо флюїд або захисний крем.

Все вище перераховане стосується щоденного догляду, якщо необхідне лікування, то краще скористатися послугами майстра, від правильного нанесення і розподілу тих чи інших препаратів залежить сама якість лікування. Якщо слідувати цим трьом крокам - Ваше волосся буде сяяти здоров'я ям і радувати не тільки Вас, а й оточуючих. Зістригати погані кінці не доведеться щомісяця, а тільки раз в 2-3 місяці, при подальших фарбуванні колір буде рівномірним і буде триматися не менше місяця.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ