Головна : Новини

Вибираємо меблі для своєї кухні

, 12:44
0 218

Кухня є місцем, де будь-яка справжня берегиня домашнього вогнища проводити величезну кількість часу, створюючи свою сім'ю справжні кулінарні шедеври. Саме тому потрібно пам'ятати також і те, що ця кімната повинна надихати жінку, а значить бути затишною і красивою. У даній статті ми поговоримо про те, як правильно вибрати собі кухню.

КРОК № 1

У великій кухні потрібно встановлювати все по периметру, а в маленькій - триматися прямій лінії.

КРОК № 2

У невеликій кухні краще поставте невеликий шафа для посуду і продуктів або ж стіл-буфет (до речі, якісні ви можете придбати в інтернет-магазині: spalni-krovati.ru) і поставити його біля холодильника, навпаки краще розмістити плиту. Безпосередньо над самим шафою ви можете повісити кухонну полицю.

КРОК № 3

Розставляючи меблі, подбайте про економію сил. Це потрібно враховувати в тому випадку, якщо у вас довга кухня. Предмети і інструменти, що застосовуються на всіх етапах приготування краще всього розташувати вертикально згрупованим зонам. Продукти, що потребують холодному зберіганні, ви можете покласти в багатоярусний шафа біля холодильника. В даній робочій зоні ви також можете розташувати обробний стіл, а плита найкраще буде виглядати в центрі цієї композиції.

КРОК № 4

Ставте 2-ий стіл навпроти своєї плити. Сюди ви також можете поставити чистий посуд і сушку.

КРОК № 5

Усі предмети треба розставляти щодо робочих зон.

КРОК № 6

Довгу кухню краще прикрашати маленькими предмети і аксесуарами - це додасть їй особливий затишок.

КРОК № 7

Побільше експериментуйте.

КРОК № 8

Насичуйте свою кухню краще по периметру. Робити це краще за допомогою столів і шаф, замикаючи план по максимуму. НЕ варто відгороджувати дану зону високими вертикальними суцільними шафами, різко сокращающими кількість світла, що надходить з вікон і суміжних просторів. В центрі такої конструкції можна поставити обідній стіл, а біля нього - плиту, холодильник і мийку. Для кожної робочої зони можна підібрати свої прилади і посуд. Пам'ятайте про те, що в кухні все має гармоніювати.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ