Головна : Новини

Весільні кільця: якими вони повинні бути?

, 15:53
0 256

Вибрати обручки дуже не просто - це навіть більш відповідальне і складне завдання, ніж вибір весільного плаття нареченої. Як би там не було, весільну сукню наречена одягне лише 1-ин раз, а ось обручка вона буде носити все своє життя.

Відправившись за покупкою весільних кілець в ювелірний центр або салон, ви виявите, що однозначної відповіді на питання: "Яким має бути обручка?" - просто немає. До речі, в Україні ви можете придбати у ювелірному інтернет-магазині: http://topgold.ua.

Так у часи наших бабусь і мам весільне кільце було лише гладким і його робили тільки з жовтого золота. А сьогодні вам вже потрібно вибирати між сучасністю і класикою.

Так яким же має бути обручка?

Правильною відповіддю на питання: обручка має бути таким, що подобається конкретно вам і бути круглим. Нині різні ювелірні компанії дуже вільно трактують поняття «обручок», і, як результат, пропонують щось схоже на перстень, а також кільця без каменів, правда з рельєфною або гранованою поверхнею. Краще утриматися від придбання подібних обручок.

Чому обручки в обов'язковому порядку повинні бути гладкими?

Та тому що гладкість обручок є символом гладкості у стосунках подружньої пари. Вважають, що якщо обручка буде гранованим або рифленим, то і відносини подружжя у шлюбі будуть «вибоїстими», причому конфлікти і сварки будуть продовжуватися на постійній основі, «по колу».

За великим рахунком, більше ніяких особливих забобонів щодо обручки немає. Метал, з якого зроблено весільне кільце, може бути будь-яким, але краще щоб він був «благородний» – червоне, жовте або біле, титан, платина, срібло або ж комбінація з декількох металів.

Вибираємо обручку?

Вибираючи обручку необхідно пам'ятати, що до вечора пальці трохи набрякають, саме тому правильно буде кілька разів поміряти вподобане вам кільце (звичайно ж якщо вам дозволяє час). Приміряйте 1-але і те ж обручку ввечері і вранці, щоб знати на 100 %, що він не буде спадати з вашого пальця протягом дня і не буде тиснути ввечері.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ