Головна : Новини

Лікарські рослини на варті здоров'я вашого організму

, 15:16
0 271

Природна детоксикація організму включає в себе цілий комплекс процесів. Велика частина з них відбувається в печінці і лімфатичній системі. Коли власних сил організму бракує, токсини разом з лімфою і кров'ю розносяться до всіх іншим органам – нирках, легких, ШЛУНКОВО-кишкового тракту, шкіри. Токсини можуть призвести до пошкодження не тільки окремих органів, але й підірвати імунітет в цілому. Саме тому так важливо вчасно проводити очищення організму. Сучасні фахівці розробили ефективні програми очищення, як для окремих органів, так і для систем і всього організму в цілому. Вони всі засновані на дії лікарських рослин, чарівна сила яких була відома ще в давнину. І для підтримки організму в нелегкий період очищення важливо приймати полівітамінні комплекси, за типом Детоксила. Цей препарат спеціально розроблений для підтримки роботи печінки і жовчовивідних шляхів, жовчного міхура. Він забезпечує організм необхідними мікроелементами, адже під час очищення потреба в них різко зростає.

Чому так важливий детокс печінки?

Водорозчинні токсини виводяться з організму разом з рідинами, завдяки природним видільних процесів. Однак жиророзчинні токсини проходять спочатку знешкодження в печінці і лише після цього вони можуть бути виведені з організму. Таким чином, печінка стоїть на сторожі нашого здоров'я і в наші завдання входить полегшити їй роботу. Крім специфічних сполук, які клітини печінки виробляють самостійно, чималу роль у знешкодженні токсинів і підтримки печінки відіграють такі вітаміни: А, З, Е, К, В1, В6, бета-каротин і біотин, мінеральні речовини. Вони у великій концентрації містяться в таких лікарських травах, як розторопша, розмарин, часник, кульбаба, чорна смородина і лимонник. Власне тому фахівці рекомендують для чищення печінки пити відвари з цих трав. Або приймати полівітамінні комплекси, які включають в себе необхідні мінерали і мікроелементи. Одним з таких препаратів є .

Детоксикація лімфатичної системи

Лімфатична рідина «омиває» клітини в організмі і накопичує в собі токсини, у тому числі й ті, що містяться в крові. Вітаміни А, B6, C і E, разом з мінералами заліза, селену і цинку мають життєво важливе значення для правильної роботи лімфатичної системи. Найкращими травами для очищення лімфи визнані ехінацея, золота печатка, деревій, щавель кучерявий, ефедра.

Видільні системи і токсини

Після того, як печінка перетворює токсини в зручну і безпечну для організму форму, вони можуть бути виведені через одну або кілька видільних систем, робота яких також залежить від балансу вітамінів і мінералів. Також варто відзначити, що при активному виведенні токсинів з організму виходять і корисні речовини – а значить, відбувається дисбаланс в клітинах, що погано відбивається на загальному самопочутті. А отже, знову потрібна підтримка ззовні у вигляді полівітамінів, таких, як Детоксил, або цілющих відварів і настоїв із трав.

Стимулюють виведення токсинів такі засоби: сечогінні, відхаркувальні, проносні й потогінні. З лікарських рослин підмаренник чіпкий, кульбаба лікарська, золота печатка вважаються кращими сечогінними. Деревій, крушина, щавель кучерявий – ефективні проносні і стимулятори травної системи. Деревій звичайний, кайенский перець - добре стимулюють потовиділення. Ну а живокіст і солодка звичайна відомі, як якісні відхаркувальні.

Зв'язування і виведення вільних радикалів

Вільні радикали можуть надходити в організм ззовні і виходити в результаті природного метаболізму. Але в будь-якому випадку необхідно виводити їх із організму, оскільки вони знижують імунітет людини, порушують роботу внутрішніх органів і викликають раннє старіння організму. Вони здатні негативно впливати на будову ДНК і провокувати розвиток злоякісних пухлин.

нейтралізують Дію вільних радикалів антиоксиданти: вітаміни А, С, Е, мінерали мідь, марганець, цинк і селен. Саме вони входять до складу активних компонентів Детоксил. Антиоксидантні властивості лікарських рослин володіють гінкго білоба, котячий кіготь, глід і солодка.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ