Головна : Новини

Що собою являють клінінгові компанії?

, 13:47
0 234

Своєчасна прибирання будинку - це не тільки турбота про красу, але й запорука власного здоров'я. Правда, не кожен любить цим займатися, а у деяких просто немає на це часу. Тому окремі організації пропонують послуги клінінгу. Бувають вони різних видів, і коштують по-різному.

Що таке клінінг?

Клінінг - це першокласна прибирання приміщень по європейським стандартам, яка відбувається з допомогою професійного обладнання та високоякісних хімічних засобів. А займаються цим підготовлені спеціалісти, які володіють знаннями по розповсюдженню небезпечних бактерій, оптимальних характеристик вологості повітря та ін до Речі, ви можете

не Дивно, що саме Великобританія відкрила для світу такого роду прибирання. Ініціативні бізнесмени на початку ХХ століття помітили, що задовольнивши потреби в чистому приміщенні, можна непогано заробити. Зміни промислової революції стали поштовхом у поширенні нової хвилі, і незабаром всі фірми, що займаються збиранням, стали називати себе клінінговими.

У російських містах це віяння дійшло лише наприкінці ХХ століття. Зараз такого типу компанії також користуються європейськими методами і знаходяться на професійному рівні. У послугу зазвичай входить вологе прибирання підлоги, пилу зі стін, меблів, миття плитки, дзеркал, дверей, дезінфекція раковин, унітазів, ванн, а також додатково миття вікон, чищення меблів, килимів, ковроліну, жалюзі.

Своїми принципами кожна компанія визначає використання кращих технологій прибирання техніку провідних брендів, миючі еко-засоби, що працюють на отримання довіри від клієнта і обіцяє відчуття надійності і відповідальності за виконану роботу.

Які послуги надає клінінгова компанія?

Часто кожна клінінгова компанія надає послуги генерального прибирання; прибирання після ремонту; чищення килимів; чищення душової кабінки; миття кахлю, вікон, вітрин та фасадів, вивісок, послуги альпіністів; прання, прасування тюлі та штор. А також допоможуть пересунути у вашій квартирі або будинку меблі, вивести грибок у ванній кімнаті, позбутися від неприємного запаху з каналізаційного стояка і багато іншого.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ