Головна : Новини

Вилікувати рак можливо!

, 16:53
0 245

Променева терапія - вважається одним з основних методів лікування онкологічних захворювань. Потребують близько 70-75% хворих на рак. І сьогодні в Ізраїлі є можливість лікування пацієнтів цим дієвим методом. Висококваліфіковане обладнання, турбота про хворих, новітнє обладнання - ось що робить онкологічний центр в Ізраїлі кращим.

Можливо вилікувати рак шийки матки, якщо це захворювання вже на третій стадії?

Лікування проводиться на всіх стадіях. В залежності від стадії - різний прогноз, і різна тяжкість лікування. Скажімо, якщо на першій стадії - це тільки оперативне лікування, і після цього людина здорова, то вже на третій стадії, а ми якраз говоримо про третьому - тут цілий комплекс лікування. Це доопераційне курси хіміотерапії, променевої терапії, оперативне лікування, післяопераційна хіміотерапія, тобто від стадії залежить обсяг лікування. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви знайдете на сайті: http://israel-medservice.com/services/onkologiya/

І як швидко пацієнт відновлюється після такого лікування?

Тут також стандартів не існує. Тому що кожен пацієнт - це індивідуальність. Це все залежить і від віку, і від стану здоров'я.

тобто, чим молодший організм, тим швидше людина відновиться?

Не обов'язково, чим краще стан організму. Тому що, на жаль, нині і в 30 років цілий букет патологій. Тобто, наприклад оперативне лікування на першому етапі - це травма, яку потрібно перенести. Тому що будь-яке оперативне втручання - травматичне. Так само як і променева терапія, так само і хіміотерапія - це так звані шкідливі методи лікування. Тому відповідно ступінь реабілітації безпосередньо залежить від загального стану хворого, від обсягу проведеного лікування, і далі від реабілітаційних заходів, що проводяться.

Момолодел вік хвороби?

Так. Протягом останніх 20 років спостерігається тенденція до помолодению раку

Від чого це все залежить?

Від усього, рак не має однієї причини. Рак має так звану политеологическую причину, це і вплив навколишнього середовища, і стиль життя, і вроджена патологія, і накопичення генної патології.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ