здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чи можна вилікувати рак головного мозку?

Серпень 17 2016

Питання, яке стосується раку головного мозку залишається відкритим і по сьогоднішній день. Надто вже багато факторів, що впливають на перебіг самого злоякісного процесу, і ефективність проведеного лікування. Розглянємо це актуальні питання більш детально.

Загальні відомості

Рак головного мозку - є узагальнюючою назвою, яке об єднує в собі цілий комплекс злоякісних новоутворень, які локалізуються в різних тканинах мозку. Кожна пухлина має свою індивідуальну назву, відповідно до свого клітинного складу, з якого вона бере початок. Якщо пухлина вражає черепно-мозкові нерві, то називається вона невринома. Якщо злоякісний процес розвивається в залозі, то назва такої пухлини - аденома (гіпофізарна аденома). Пухлини, що утворюються з мозкових оболонок, отримали назву - менінгіоми. До речі, більше інформації ви дізнаєтеся і на сайті:

Серед всіх різновидів злоякісних захворювань, частка раку головного мозку становить не менше 7%. Розділити всі пухлини головного мозку, можна умовно на 2 групи:

  •     Первинні. Даний тип пухлин розвивається безпосередньо з клітин головного мозку.
  •     Вторинні. Беруть свій початок з ракових клітин інших органів, на тлі наявного злоякісного процесу. Іншими словами, виникають з метастазів. Дана форма розвивається набагато частіше первинного процесу.

Поширеність захворювання

Розвиватися даний патологічний процес може в будь-якому віці. У дитячому віці найчастіше розвиваються первинні пухлини головного мозку і його оболонок. У більш дорослому віці можливий розвиток метастатичного ураження під час перебігу супутнього злоякісного процесу, наприклад, при раку молочної залози у жінок. Найпоширенішим, і самим злоякісним захворювання є глиобластома. Представники чоловічої статі, а також люди європеоїдної раси найбільш схильні до даної патології.

Причини розвитку

На сьогоднішній день сказати точно, звідки береться рак головного мозку неможливо, ясно лише одне, що механізм розвитку даної патології задоволеною складний і заплутаний. В якості окремих факторів, що впливають на зародження злоякісного процесу, можна виділити:

  •     Генетичну схильність. Якщо в сімейному анамнезі були випадки появи злоякісних новоутворень, то у таких людей ризик розвитку пухлинного процесу зростає в кілька разів. До того ж поява раку мозку може бути прямо пов'язаність язане з пошкодженням деяких генів.
  •     Вплив іонізуючого випромінювання. Особливо актуальний цей фактор для людей, чия робота пов'язана з атомну енергетикою, а також тих, хто вже проходив променеву терапію області голови і шиї.
  •     Вплив хімічних речовин. Для працівників легкої промисловості, текстильників, особливо небезпечними є такі речовини, як вінілу хлорид і акрилонітрил. Хоча нерідко трапляється, коли люди, що не піддаються жодному з перерахованих вище факторів хворіли на рак головного мозку.
  •     До другорядних факторів можна віднести вплив стільникових телефонів, а вірніше, хвиль, які вони генерують, а також перенесені черепно-мозкові травми.

Слід окремо згадати про пухлини головного мозку, що виникають під час вагітності і після пологів. Випадки, коли з'єднання являється рак головного мозку після пологів, вже далеко не поодинокі, і такий плачевний збіг обставин змушує все більше заглиблюватися у взаємозв'зв'язок таких різних станів.

Сама по собі, вагітність є абсолютно фізіологічним процесом, як і пологи, тому говорити про можливий взаємозв'зв'язок з раком мозку просто недоцільно. Впливати безпосередньо і провокувати розвиток злоякісної патології вагітність не може, але може послужити пусковим механізмом для активізації вже наявного пухлинного процесу, що знаходиться в прихованій фазі. Це пов'язаність язано з потужною гормональною перебудовою в організмі жінки, і підвищенням рівня гормону ХЛГ.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Як вибрати бандаж для... Що собою являє екзема 
Переглядів: 217
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен